آزادی مشروط یکی از دراویش گنابادی پذیرفته شد
علی اصغر سالاری یکی از دروایش گنابادی که از سوی دادگاه در ارتباط با حادثه خیابان پاسداران به 18 ماه حبس محکوم شده بود، با آزادی مشروط از زندان خارج شد

آزادی مشروط یکی از دراویش گنابادی پذیرفته شد

علی اصغر سالاری یکی از دروایش گنابادی که از سوی دادگاه در ارتباط با حادثه خیابان پاسداران به 18 ماه حبس محکوم شده بود، با آزادی مشروط از زندان خارج شد.

محمود بهزادی راد وکیل مدافع علی اصغر سالاری با اعلام این خبر به خبرنگار قضایی ایرنا گفت: سال گذشته در ارتباط با حوادث خیابان پاسداران، برای موکلم به اتهام اخلال در نظم عمومی، پرونده قضایی تشکیل و به دادگاه انقلاب ارسال شد.

این وکیل دادگستری افزود: دادگاه انقلاب، موکل را به تحمل دو سال حبس محکوم کرد که این حکم در دادگاه تجدیدنظر به 18 ماه تقلیل یافت.

بهزادی راد با بیان اینکه موکلش حدود 6 ماه در زندان بود، اضافه کرد: با توجه به اینکه موکلم مشمول ضوابط و مقررات آزادی مشروط می شد، تقاضای آزادی مشروط کردیم که خوشبختانه مورد موافقت قرار گرفت و وی از زندان خارج شد.

وکیل مدافع علی اصغر سالاری تاکید کرد: این موضوع را به فال نیک می گیریم و امیدواریم سایر دراویش محکوم که شرایط استفاده از آزادی مشروط را دارند، بتوانند از زندان خارج شوند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: irna.ir