جنجال صحبت‌های امروز ترامپ در شبکه‌های مجازی
گروهی در فضای مجازی از مدت ها پیش که زمزمه جنگ علیه ایران راه افتاده بود، خود را دلبسته ترامپ نشان می دادند و با انتشار متن هایی ساده لوحانه گمان می کردند که با حمله آمریکا به ایران، آزادی های مدنظر آنها محقق خواهد شد. درصورتی که با صحبت های امروز ترامپ مشخص شد که هیچ بیگانه ای دلش برای ایران نمی سوزد

جنجال صحبت‌های امروز ترامپ در شبکه‌های مجازی

گروهی در فضای مجازی از مدت ها پیش که زمزمه جنگ علیه ایران راه افتاده بود، خود را دلبسته ترامپ نشان می دادند و با انتشار متن هایی ساده لوحانه گمان می کردند که با حمله آمریکا به ایران، آزادی های مدنظر آنها محقق خواهد شد. درصورتی که با صحبت های امروز ترامپ مشخص شد که هیچ بیگانه ای دلش برای ایران نمی سوزد.

ترامپ از ابتدای ریاست جمهوری اش اعلام کرده که تغییر نظام در کشورها وظیفه دولت آمریکا نیست.

رئیس‌جمهور آمریکا امروز در کنفرانس مشترک خبری با شینزو آبه، نخست‌وزیر ژاپن اعلام کرد که واشنگتن خواهان تغییر نظام ایران نیست!

در این کنفرانس ترامپ ادعا کرد که پس از خروج آمریکا از برجام، تهران به دلیل مشکلات جدی اقتصادی، رفتار خود را در منطقه تغییر داد.

ترامپ افزود: به نظر من آمریکا و ایران می‌توانند به یک توافق مشترک برسند. ایران دارای پتانسیل‌های اقتصادی بزرگی است.

وی در ادامه اظهارات فرافکنانه و متناقض این روزهای خود درباره ایران با بیان این که من می‌دانم بسیاری از مردم ایران انسان‌های بزرگی هستند، ادعا کرد که آنها این شانس را دارند که با مقامات کنونی به کشور بزرگی تبدیل شوند.

همچنین رئیس‌جمهور آمریکا از تلاش‌های نخست‌وزیر ژاپن برای آوردن ایران و آمریکا به پای میز مذاکره، قدردانی کرد.

ترامپ گفت: من می‌دانم که نخست وزیر ژاپن روابط خوبی با ایران دارد. خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.

وی افزود: نخست وزیر در این رابطه با من صحبت کرده و من باور دارم که ایران خواهان مذاکره است. اگر آن‌ها بخواهند مذاکره کنند، ما نیز مذاکره می‌کنیم. هیچ‌کس نمی‌خواهد اتفاقات بدی رخ دهد، خصوصاً خودم.

این سخنان ترامپ واکنش هایی را در فضای مجازی به دنبال داشته است.

جنجال صحبت‌های امروز ترامپ در شبکه‌های اجتماعی

جنجال صحبت‌های امروز ترامپ در شبکه‌های اجتماعی

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: bartarinha.ir