پشت‌پرده خبرسازی شبانه علیه وزارت نفت و زنگنه
در حالی که این روز‌ها با افزایش فشار‌های کاخ سفید علیه ایران، وزارت نفت به یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین وزارتخانه‌های دولت و به تعبیری خط مقدم نبرد با فشار‌های آمریکا تبدیل شده، جریانی خاص در جناح مخالفان دولت، عزم خود را جزم کرده که به هر نحو، عملکرد این وزارتخانه را تحت‌الشعاع اقدامات تخریبی خود قرار دهد

پشت‌پرده خبرسازی شبانه علیه وزارت نفت و زنگنه

در حالی که این روزها با افزایش فشارهای کاخ سفید علیه ایران، وزارت نفت به یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین وزارتخانه‌های دولت و به تعبیری خط مقدم نبرد با فشارهای آمریکا تبدیل شده، جریانی خاص در جناح مخالفان دولت، عزم خود را جزم کرده که به هر نحو، عملکرد این وزارتخانه را تحت‌الشعاع اقدامات تخریبی خود قرار دهد.

در همین راستا یکی از رسانه‌های اصولگرا شب گذشته از دستگیری مدیر مالی وزارت نفت حین خروج از کشور خبر داد که وزارت نفت با صدو اطلاعیه‌ای این شایعه را تکذیب کرد.

این رسانه اصولگرا در ادامه آورده بود:

* مدیر مالی وزارت نفت 25 میلیون دلار از حساب این وزارتخانه خارج و به حساب یک صراف واریز کرده بود و به‌ظاهر می‌خواستند با این پول کار کنند.

* مدیرمالی وزارت نفت و فرد صراف صرف‌نظر از این که خروج این ارز غیرقانونی و جرم محسوب می‌شود قصد انتقال مبلغ مذکور را به خارج از کشور داشتند که هر دو روانه زندان شدند و حسابی که دلارها به آن واریز شده نیز مسدود شده است.

همزمان مهدی افشار نیک، یکی از از خبرنگاران حوزه نفت و گاز در تویتر خود نوشت که متهم دستگیر شده نفتی معاون مالی وزارت نفت نیست و مدیر مالی یکی از شرکت‌های زیر مجموعه پتروپارس است.

پشت‌پرده خبرسازی شبانه علیه وزارت نفت و زنگنه

وزارت نفت نیز ضمن تکذیب شایعه دستگیری مدیر مالی این وزراتخانه اعلام کرد: 

* در ساختار اداری وزارت نفت عنوان «مدیر مالی» وجود ندارد و خبر منتشر شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر «دستگیری مدیر مالی وزارت نفت در هنگام خروج از کشور» کاملا کذب و ساخته و پرداخته کسانی است که ماهیت آن‌ها برای افکار عمومی و نهادهای مسئول شناخته شده است.

برخی فعالان رسانه ای هم به شایعه مدیر مالی وزارت نفت واکنش نشان دادند که دو نمونه از آن را می خوانید:

پشت پرده خبرسازی شبانه علیه وزارت نفت و زنگنه

پشت پرده خبرسازی شبانه علیه وزارت نفت و زنگنه

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: bartarinha.ir