شریعتمداری: تصویب FATF شبیه خودکشی است
مدیرمسئول کیهان تصویب FATF را به خودکشی از ترس مرگ تشبیه کرد و گفت: پذیرفتن FATF یعنی اجازه داده به دشمن برای رصد همه تراکنش های مالی

صحبت های شریعتمداری در مورد تصویب FATF

حسین شریعتمداری عصر امروز در آیین گرامیداشت حماسه مردمی 9 دی در مسجد امام حسن مجتبی (ع) ساوه، 9 دی سال 88 را ایستگاه پایانی فتنه دانست و اظهار کرد: فتنه مقوله ای است که ابعاد آن باید از انتها خوانده شود، در فتنه 88 مشخص شد که دست دشمن از دیگر برنامه ها خالی است.

وی حماسه 9 دی را ماندگار دانست و افزود: در فتنه 88 همه گروه های مخالف نظام که بعضا حتی با یکدیگر نیز متحد نبودند با هدایت و حمایت آمریکا و استکبار جهانی اقدام به اتحاد برای براندازی نظام و انقلاب کرده بودند و با بهانه قرار دادن تقلب در انتخابات به دنبال رسیدن به اهداف خود بودند.

استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: برخی از فتنه گران به نظام نیز اعتقادی نداشتند درحالی که ادعای تقلب در انتخابات را می کردند، لذا برای همگان مشهود بود که هماهنگی های این فتنه از مدت ها قبل انجام شده بود و تنها به دنبال فرصت و جرقه ای برای دنبال دار کردن آن بودند.

شریعتمداری به نقش پررنگ مقام معظم رهبری در خنثی سازی این فتنه اشاره کرد و افزود: اگر در آن برهه حضور پررنگ و با اقتدار رهبر معظم انقلاب نبود قطعا این غائله به شکل دیگری رقم می خورد و خوشبختانه مردم با بصیرت ایران با رهنمودهای مقام معظم رهبری آن حماسه به یاد ماندنی را خلق کردند.

مدیر مسئول کیهان از اقدام دشمن برای ادامه این فتنه در فضای مجازی خبر داد و گفت: پس از حضور حماسی و واقعی مردم در صحنه علیه اغتشاشگران، کلینتون در جایی عنوان کرد که 400 میلیون دلار بودجه برای جنبش سبز درنظر گرفتیم تا فعالیتش را در فضای مجازی ادامه دهد چراکه در این فضا تعداد افراد قابل رصد نیستند و با این کار بدنبال بزرگ نمایی و ادامه همین فتنه بودند.

وی نظام جمهوری اسلامی ایران را به ساختمانی 40 ساله تشبیه کرد و گفت: در همه این سال ها دشمنان از هر طریق بدنبال ضربه زدن به این ساختمان و تخریب آن هستند لذا مادامی که ما در حاکمیت اسلامی هستیم این جنگ تمام نشدنی است مگر آنکه یا ما دست از اسلام بکشیم و یا دشمن دست از اقداماتش بردارد.

شریعتمداری نفوذ را از دیگر اقدامات دشمن دانست و عنوان کرد: دشمن برای نفوذ در ساختار نظام تلاش کرده و به دنبال دخالت در محاسبات نظام و تغییر آن است، اما با توجه به اینکه نفوذی های اینچنینی همواره بدنبال غالب کردن نظرات خود هستند از دیدها پنهان نمی مانند و مردم می توانند با استدلال نظرات آنها، آنان را به خوبی شناسایی کنند.

وی یکی از فاکتورهای دشمن برای ادامه آشوب های آبان ماه اخیر را تقاضا برای کناره گیری رئیس جمهور عنوان کرد و افزود: عجیب است که عده ای که قبلا سینه چاک رئیس جمهور بودند اکنون خواستار استعفای رئیس جمهور هستند، دستگاه قضا باید به سراغ آنها بروند چراکه اظهارات آنها همان ادامه فتنه خواهد بود.

مدیرمسئول کیهان تصویب FATF را به خودکشی از ترس مرگ تشبیه کرد و گفت: پذیرفتن FATF یعنی اجازه داده به دشمن برای رصد همه تراکنش های مالی، اکنون که در جنگ اقتصادی با دشمن هستیم نباید به آنها اجازه دهیم تراکنش های تجاری و اقتصادی ما را رصد کنند و مانع از دور زدن تحریم ها توسط ایران شوند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: farsnews.com