عضو کمیسیون «امنیت ملی و سیاست خارجی» مجلس شورای اسلامی از شناسایی دقیق، با سوابق و عکس همه افراد دخیل در ترور شهید محسن فخری‌زاده خبر داد و این اقدام را «حیرت‌آور» عنوان کرد.

اقدام حیرت آور وزارت اطلاعات در شناسایی عوامل ترور


جلیل رحیمی‌جهان‌آبادی در روزنوشت ۲۵ آذر، جلسه اعضای کمیسیون «امنیت ملی و سیاست خارجی» مجلس شورای اسلامی با وزارت اطلاعات را اینگونه شرح داده است:

حدود ۱۲ صحن تعطیل شد، چون نهار همه اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی دعوت وزارت اطلاعات بودیم هماهنگ کردم که با خودرو خودم بروم و آدرس محل جلسه را گرفتم و رفتم. نماز و نهار را خدمت وزیر محترم اطلاعات بودیم و صحبتی هم با آقای علوی داشتم.

بعد نهار از حدود ۱/۳۰ تا ۵/۳۰ جلسه بود معاونت‌های مختلف اطلاعات خارجی و ضد جاسوسی و فنی و ضد تروریسم و... گزارش دادند چند فیلم هم از اقدامات وزارت پخش شد.

موضوع شهادت شهید فخری‌زاده هم بررسی شد و تمام جوانب و اطلاعات و افراد دخیل و اقدامات انجام شده شرح داده شد و فیلم و تصاویر هم مستند داشتند تمام افراد دخیل در حادثه را دقیق با سوابق و عکس و مشخصات و ... داشتند کارشان حیرت آور است با این سرعت و این حجم از اطلاعات بعید می‌دانم در هر سازمانی بشود پیدا نمود تقریبا تمام‌زوایای حادثه را دارند نمیدانم چرا اعلام نمی‌کنند شاید دلایلی دارد و منتظر تکمیل اطلاعات هستند کارشان تحسین برانگیز بود انصافا.

شهید «محسن فخری‌زاده» دانشمند برجسته و ممتاز هسته‌ای و دفاعی کشورمان عصر روز جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ از سوی تعدادی انسان‌نماهای کوکی هدایت شده از سوی سرویس‌های جاسوسی رژیم‌های وحشی ترور و به درجه رفع شهادت نائل آمد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: mizanonline.com
 
 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X