یک مقام ارشد در دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی می‌گوید تل‌آویو کاملا مخالف بازگشت آمریکا به برجام یا هرگونه توافق جدیدی با ایران است.

تل‌آویو کاملا مخالف بازگشت آمریکا به برجام


 در حالی که طی هفته‌های قبل مقامات رژیم صهیونیستی از لزوم تغییر و تقویت توافق هسته‌ای ایران در صورت بازگشت احتمالی دولت جدید آمریکا به آن سخن می‌گفتند اما امروز تل‌آویو مخالفت خود با هر نوع توافقی با ایران را اعلام کرد.

یک مقام ارشد در دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی به روزنامه «جروزالم‌پست» گفت که اسرائیل با بازگشت [آمریکا] به برجام و هر نوع توافقی به هر شکلی با ایران، کاملا مخالف است.

جروزالم‌پست به نقل از این مقام که خواست نامش فاش نشود، نوشت: «اسرائیل صراحتاََ تاکید می‌کند که تحت هیچ شرایطی نباید به آن توافق بد (برجام) بازگشت».

وی با رد صحبت‌های چند روز «جرمی ایساخاروف» سفیر تل‌آویو در برلین، اظهار داشت که نوشته‌ها او به اشتباه تفسیر شده و باید برای همه روشن باشد که از نظر اسرائیل، برجام حتی با تغییرات نیز کاملا غیرقابل قبول است.

این مقم صهیونیست در این باره گفت: «برخلاف برداشتی که از مصاحبه سفیر اسرائیل در آلمان شد، اسرائیل قویاََ باور دارد که هیچ بازگشتی به توافق هسته‌ای سال ۲۰۱۵ با ایران نباید باشد، توافقی که از بنیان معیوب است».

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: farsnews.ir
 
 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X