ربیعی گفت: پیام ما به ناقضان برجام این است که هر روز تعلل بیشتر نه تنها شانس احیای برجام را کمتر می‌کند بلکه آن‌ها را از چشم انداز روابط با ایران دورتر خواهد کرد.

توافق با چین چیزی بیش از گزارش منتشر شده وزارت خارجه نیستعلی ربیعی سخنگوی دولت صبح امروز(سه‌شنبه) در اولین نشست خبری در سال ۱۴۰۰ با گرامیداشت سالروز ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی اظهار کرد: مردم باید بدانند صندوق های رأی میراث گرانبهایی که نباید مورد غفلت قرار بگیرد.

ربیعی گفت: آنچه در ۱۲ فروردین اتفاق افتاد، حضوری یکبار برای همیشه نیست بلکه آن رفراندوم در اشکال مختف خود تکرار می‌شود.

اهم اظهارات وی را در ادامه به نقل از مهر بخوانید؛

* دولت در ماه‌های باقی مانده با تمام توان برنامه‌هایی را دنبال خواهد کرد و بدون تردید عقب راندن تحریم تا آخرین روز کار دولت ادامه خواهد داشت. ما مصمم هستیم که تحریم‌های غیرقانونی اخلالی در تعامل سازنده ایران با جهان ایجاد نکند.

* پیام ما به ناقضان برجام این است که هر روز تعلل بیشتر نه تنها شانس احیای برجام را کمتر می‌کند بلکه آنها را از چشم انداز روابط با ایران دورتر خواهد کرد.

* دولت هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت‌ها بخصوص در کالاهای اساسی نخواهد داشت، ما توزیع روغن و مرغ اختلال داشتیم که در ستاد اقتصادی دولت مصوب شد که تولید بیشتر شود و واردات صورت بگیرد. در همین راستا برنامه متعادل کردن بازار انجام خواهد شد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: khabaronline.ir 
 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X