منابع صهیونیستی از سفر یک هیئت امنیتی بلندپایه از تل‎‌آویو به آمریکا در راستای بررسی موضوع مذاکرات هسته‌ای خبر می‎دهند.

سفر هیئت امنیتی اسرائیلی به آمریکا در هفته آینده


رسانه‌های صهیونیستی از سفر یک هیئت بلندپایه امنیتی این رژیم به آمریکا در هفته آینده با هدف بحث و بررسی با مقامات واشنگتن در خصوص برنامه هسته‌ای ایران خبر داد.

بر اساس این گزارش، «اویو کوخاوی» رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل، «یوسی کوهین» رئیس موساد و «مئیر بن شبات» رئیس امنیت داخلی هفته آینده به آمریکا می روند.

در روزهای اخیر برخی از مقامات رژیم صهیونیستی از زمزمه‎های بازگشت آمریکا به برجام ابراز نگرانی کرده بودند.

در همین رابطه وبگاه صهیونیستی واللا عصر امروز گزارش داد: دو تن از مقامات ارشد اسرائیلی که با آمریکایی‎ها در واشنگتن گفتگو داشته‌اند، از اختلافات سیاسی دو طرف در موضوع چگونگی تعامل با موضوع هسته‎ای ایران خبر داده‌اند.

آنها به این مساله اشاره کرده‎اند که گفتگوهای واشنگتن و تل‎آویو در این موضوع دچار مشکلاتی نظیر بی‌اعتمادی متقابل، کاهش هماهنگی‌ و عدم شفافیت کافی شده است.

وبگاه آکسیوس نیز به نقل از دو مقام اسرائیلی گزارش داد: مقامات آمریکایی از اینکه تل‌آویو جزئیات کامل عملیات‌هایش علیه ایران را به اطلاع آنها نرسانده‎ است، ابراز نارضایتی کرده‌اند. از طرفی مقامات اسرائیلی نیز از اینکه آمریکا، نگرانی‌های آنها در قبال ایران را نظر نگرفته، ابراز ناراحتی کرده‌اند. همین مسائل باعث شده که اختلافات میان دولت آمریکا و اسرائیل درباره موضوع هسته‌ای ایران عمیق‎‌تر شود.
گردآوری : گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com


 
 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X