رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه السلام دو تن از عناصر ضد انقلاب را به هلاکت رساندند.

 ۲ تروریست به هلاکت رسیدند+ جزئیات

 روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه السلام در اطلاعیه ای از درگیری رزمندگان این قرارگاه با گروهک ضد انقلاب در مریوان استان کردستان خبر داد.

بسم الله الرحمن الرحیم

لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم

به استحضار مردم شهید پرور می رساند ساعت بیست و پنج دقیقه شب گذشته ( اول اردیبهشت ماه سال جاری) رزمندگان بومی شهرستان مریوان با عناصر ضدانقلاب درگیر شدند.

این درگیری که با یک گروه تروریستی ضد انقلاب روی داد به هلاکت دو نفر از آنان انجامید و تعداد دو نفر از رزمندگان اسلام نیز به فیض عظمای شهادت نائل آمدند.

در این درگیری تعدادی از اشرار ضد انقلاب زخمی شده و اعضای باقی مانده نیز با توجه به شرایط مرزی منطقه متواری شدند .

قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع ) به گروهکهای ضد انقلاب هشدار می دهد منتظر عواقب جنایتهای خودکه علیه مردم بومی منطقه انجام می دهند باشند.


آخرین وضعیت پرونده حادثه سراوان

 نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی درباره بررسی پرونده حادثه سراوان در مجلس توضیحاتی ارائه داد.

ملک فاضلی نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی درباره بررسی پرونده حادثه سراوان در مجلس گفت: جلسات بررسی حادثه سراوان در مجلس در حال برگزاری است، در این جلسات به دنبال راهکار‌هایی برای ساماندهی مرز هستیم تا حوادث مشابه‌ای مانند حادثه سراوان پیش نیاید، همچنین حمایت از آسیب دیدگان این حادثه هم در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: با توجه به جلسات برگزار شده درمورد ریشه یابی حادثه سراوان هفته آینده به جمع بندی خواهیم رسید.

نماینده مردم سراوان با اشاره به مشکلات شهرستان سراوان اظهار کرد: امیدواریم در دیپلماسی که با همسایه‌های شرقی صورت می‌گیرد، بتوانیم بازارچه‌های مرزی و فراگیری در سراوان ایجاد کنیم تا مردم منطقه به شیوه درست به تجارت مشغول شوند.

فاضلی ادامه داد: نگرانی ما در مورد مشکلاتی که بسته بودن مرز ایجاد کرده است پابرجاست و همچنان مرز سراوان بسته است؛ البته ما در حال پیگیری برای بازگشایی آن هستیم.

اسفندماه سال گذشته به دلیل بسته بودن مرز سراوان و ممنوعیت خروج سوخت، تجمع و درگیری در پاسگاه مرزی شمه سر و شهرستان سراوان اتفاق افتاد.
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: yjc.ir


 
 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X