طعنه سنگین معاون پارلمانی رئیسی به روحانی
معاون امور مجلس رئیس جمهوری گفت: با حضور میدانی رئیس جمهور به استان‌ها هم اولویت‌ها مشخص و کم کاری‌ها بررسی و تصمیمات خوبی گرفته می‌شود و کشور را از پشت مانیتور نمی‌توان اداره کرد.

کشور را نمی‌توان از پشت مانیتور اداره کرد


سید محمد حسینی معاون امور مجلس رییس جمهور در دیدار با نماینده ‌ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: تغییرات اساسی می تواند در کشور انجام گیرد ‌و نباید به وضع موجود اتکا کنیم که در این زمینه همکاری دولت و‌ مجلس می تواند کمک کننده باشد.

معاون امور مجلس رییس جمهوری گفت: پیشنهادات را در دولت دنبال می کنیم، اکنون فرصتی مناسب برای همکاری سه قوه است و برای بهبود وضع اقتصادی کشور الان می توان کارهای بسیاری می‌توان در حوزه اقتصادی و معیشتی و فرهنگی انجام داد که کرمان هم از این جهت ظرفیت فراوانی دارد و در جاهایی هم پیش قدم بوده است.

وی تصریح کرد: گزارش اقدامات ۱۰۰ روزه دولت در بخش‌های مختلف در حال ارائه  شدن است، اما شاید به اندازه ای که کار شده اطلاع رسانی صورت نگرفته و‌مردم باید از این اقدامات مطلع شوند. جهت گیری بودجه استان‌ها به سمت عدالت و کاهش تورم است و ظرفیت های هر استان در آن لحاظ می شود.

حسینی افزود: با حضور میدانی رییس جمهور به استان‌ها هم اولویت ها مشخص و کم کاری ها بررسی و تصمیمات خوبی گرفته می شود. کشور را از پشت مانیتور نمی‌توان اداره کرد بلکه با صاحب نظران این کار را انجام می‌دهیم و امیدواریم که به زودی هیات دولتی نشستی با مجمع استان داشته باشد
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: farsnews.ir