فرمان فرماندار قزوین به نیروهای امنیتی
عده‌ای عناصر آموزش دیده در تلاشند از عواطف پاک مردم در راستای مقاصد شوم خود و بر هم زدن آرامش شهر استفاده کنند که با اقدامات اطلاعاتی انجام شده لیدرهای این اغتشاش و حرکت‌های غیراخلاقی شناسایی و دستگیر شده‌اند.

صف اغتشاش از صف اعتراض جداست

فرماندار قزوین با اشاره به برخی تجمعات صورت گرفته روز گذشته در شهر قزوین گفت: مردم هوشیارانه صف اعتراض خود را از اغتشاشگران جدا کرده‌اند و کسانی که به اموال عمومی صدمه می‌زنند قطعاً خیرخواه مردم عزیز نیستند.

عباس کاظمی که شخصاً در صحنه تجمعات روز گذشته حضور داشت و با مردم گفت‌وگو می‌کرد با اشاره به اینکه سوال حق مردم است و ما موظفیم فضای گفت‌وگو را ایجاد کرده و به ابهامات پاسخ دهیم تأکید کرد: عده‌ای از احساسات مردم و به خصوص نوجوانان عزیز سواستفاده کرده و با ایجاد اغتشاش‌های محدود سعی داشتند فضا را به سمت ناآرامی پیش ببرند که قطعاً نیروهای امنیتی با این عناصر مسئله آفرین برخورد قاطع خواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به دستگیری تعدادی از لیدرهای اغتشاشات گفت: روز گذشته شاهد آتش زدن تعدادی خودروی مردم و نیروهای انتظامی و همچنین صدمه به تأسیسات شهری و آتش زدن سطل زباله بودیم که قطعاً این‌گونه اقدامات کار شهروند عادی نیست و بررسی‌ها هم نشان می‌دهد که عده‌ای عناصر آموزش دیده در تلاشند از عواطف پاک مردم در راستای مقاصد شوم خود و بر هم زدن آرامش شهر استفاده کنند که با اقدامات اطلاعاتی انجام شده لیدرهای این اغتشاش و حرکت‌های غیراخلاقی شناسایی و دستگیر شده‌اند.

بنا بر اعلام روابط عمومی فرمانداری قزوین، فرماندار قزوین در پایان با اشاره به اینکه این تجمع‌ها روز گذشته به پایان رسیده به خانواده‌ها و شهروندان قزوینی توصیه کرد مراقبت لازم را نسبت به اعلام فراخوان توسط معاندین در گروه‌ها و صفحات مجازی داشته باشند تا فضا برای سواستفاده اراذل و اغتشاشگران فراهم نشود.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir