دبیرکمیته سیاسی جبهه ایستادگی گفت: محسن رضایی هنوز شخصاً کاندیداتوری خود را اعلام نکرده اما از نظر ما طبق درخواستی که جبهه ایستادگی از وی داشت، حضور وی در انتخابات قطعی است.


حسین کنعانی‌مقدم دبیر کمیته سیاسی جبهه ایستادگی درباره آخرین مواضع محسن رضایی برای حضور در انتخابات اظهار داشت: بنده به‌عنوان دبیرکل حزب سبز و مسئول کمیته سیاسی جبهه ایستادگی با محسن رضایی دو دیدار عمومی و خصوصی داشتم.

کنعانی مقدم درباره کاندیداتوری محسن رضایی در انتخابات 92 تاکید کرد: محسن رضایی هنوز شخصاً اعلام نکرده و گفته کاندیداتوری‌ام منوط به مشورت با بزرگان و مراجع است و بعداً اعلام می‌کند اما از نظر ما طبق درخواستی که جبهه ایستادگی از وی داشت، حضور وی در انتخابات قطعی است.

وی تاکید کرد: مواضع محسن رضایی با مواضع ما تطبیق دارد اما ما چالش‌های پیش‌رو را به وی اعلام کرده‌ایم و قرار است وی برنامه خود را نیز ارائه دهد.

دبیر کمیته سیاسی جبهه ایستادگی متذکر شد: ما با همه کسانی که برای انتخابات اعلام نامزدی کنند و به انقلاب اسلامی و ولایت‌فقیه اعتقاد داشته باشند، دیدار می‌کنیم و شخص‌محوری هم نداریم لذا می‌خواهیم برنامه و کابینه آنها را ببینیم اما در عین حال در انتخابات از یک نفر حمایت خواهیم کرد.


 گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: fararu.com


مطالب داغ سایر بخش ها:
افزایش 8 تا 12 درجه‌ای دما طی روزهای آینده
هشدار به خریداران خودرو!
توافق مجلس و شورای نگهبان درباره لایحه حمایت از خانواده
گنبد آهنین و افزایش تمایل حمله به ایران
عناوین مهمترین خبرهای جهان از شب گذشته تا کنون 1391/9/28
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
 
X