6 ماه مانده به انتخابات، جمعی از اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با سیدمحمد خاتمی دیدار کردند.

 

6 ماه مانده به انتخابات، جمعی از اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با سیدمحمد خاتمی دیدار کردند. اعضای ستاد برگزاری گردهمایی بزرگ اصلاح‌طلبان که قرار است روزهای 27 و 28 دی ماه به همت شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برگزار شود، پیش از ظهر دیروز با سیدمحمد خاتمی دیدار کردند.

علی‌محمد غریبانی رئیس ستاد برگزاری گردهمایی بزرگ اصلاح‌طلبان و رئیس کمیته سیاسی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با اشاره به این دیدار گفت: این جلسه بسیار پرشور بود و مطالبی در آن مطرح شد که امیدبخش و متعهدانه به نظر می‌رسید. وی ادامه داد: همچنین در این جلسه کارگروه‌ها در رابطه با برنامه اجرایی و مدون خود گزارشاتی را ارائه دادند که بسیار سرنوشت‌ساز بود. غریبانی افزود: پس از تبادل نظرات و ارائه بحث‌های کار‌شناسی در خصوص برنامه‌های پیش روی ستاد جمع‌بندی‌های خوبی انجام شد که نتیجه آن به علاوه اهداف برگزاری این گردهمایی از سوی دبیرخانه ستاد به اطلاع عموم خواهد رسید.

برهمین اساس در آینده‌ای نزدیک مصاحبه‌ای مطبوعاتی خواهیم داشت و جزئیات این گردهمایی را به شکل مشروح برای عموم بیان می‌کنیم. رئیس ستاد برگزاری گردهمایی بزرگ اصلاح‌طلبان در ادامه با اشاره به اظهارات سیدمحمد خاتمی در این جلسه آن‌ها را بسیار ارزشمند و سرنوشت‌ساز خواند و گفت: صحبت‌های آقای خاتمی نیز ظرف امروز و فردا به شکل کامل در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.

غریبانی با اشاره به نامه درخواست شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برای برگزاری این همایش که چندی پیش به وزارت کشور ارسال شده بود نیز گفت: این نامه به دست مسئولان وزارت کشور رسیده و ما همچنان منتظر جواب آن‌ها هستیم اما نباید از آن تلقی مجوز شود چرا که در قانون اساسی نیز برگزاری چنین همایش‌هایی نیاز به مجوز ندارد و ما تنها باید مکان و زمان برگزاری آن را به اطلاع وزارت کشور برسانیم. بنابراین این نامه تنها جنبه اطلاع‌رسانی خواهد داشت.

رئیس کمیته سیاسی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات همچنین در واکنش به اظهارات برخی از رسانه‌ها مبنی بر بی‌اطلاعی رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی این جبهه از دیدار با خاتمی عنوان کرد: این دیدار صرفا دیدار اعضای ستاد برگزاری همایش بزرگ اصلاح‌طلبان با سیدمحمد خاتمی بوده است نه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات. ضمن اینکه نباید فراموش کرد چنین ستادی برای پیگیری برنامه‌های برگزاری این همایش تشکیل شده است و این مسئولیت نیز از سوی شورای هماهنگی به ما داده شده، بنابراین هیچ تناقضی در این میان وجود ندارد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: armandaily.ir


مطالب داغ سایر بخشها:
آمریکا در تیررس کره شمالی قرار گرفته است
حق‌شناس: بهتر است توافقات با 1+5 به سال آینده موکول شود
افزایش 202 هزار نفری بیکاران
قاتل فراری بعد از ۳ سال دستگیر شد+عکس
انتقاد رقیب مرکل از صادرات گسترده سلاح از سوی آلمان
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X