رئیس کمیسیون امنیت ملی درباره توافق میان ایران و 1+5 گفت: اگر توافق میان ایران و 1+5 صورت نگیرد بسیاری از ابهامات به وجود می‌آید که ما می توانیم در فرصت مذاکرات این ابهامات را خنثی کرده و مواضع خود را برای بقیه اعضا روشن کنیم.


علاالدین بروجردی نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران درباره مذاکرات ایران و 1+5 گفت: ما موافقت خود را برای اعلام مذاکرات جدید اعلام کرده‌ایم و قرار بر این است تا زمان و مکان مذاکره به زودی تعیین شود.

وی در ادامه با اشاره به خبری مبنی بر این که بسته پیشنهادی 1+5 تغییر نکرده و مانند بسته های پیشین است افزود: اگر توافق میان ایران و 1+5 صورت نگیرد بسیاری از ابهامات به وجود می‌آید که ما می توانیم در فرصت مذاکرات این ابهامات را خنثی کرده و مواضع خود را برای بقیه اعضا روشن کنیم.

رئیس کمیسیون امنیت ملی درباره مذاکره با آمریکا خاطر نشان کرد: ما اصل مذاکره با آمریکایی‌ها را قبول نداریم اما چه طور است که اوباما برای مذاکره پیش شرط تعیین می کند.

 وی در پایان اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران به دلیل شرایط خاصی که در رابطه با مذاکره با آمریکا دارد اعلام آمادگی نمی کند اما هنگامی که آمریکا پیش شرط تعیین می کند ما به طریق اولا مذاکره نخواهیم کرد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: yjc.ir


مطالب داغ سایر بخشها:
۲۰۶ همچنان گران می شود/تازه ترین قیمت خودروهای داخلی
زمین لرزه بم را تکان داد
تاثیر آلودگی هوا بر سردردهای میگرنی
راننده اتوبوسی که بزودی رییس جمهور می‌شود
انتقام‌گیری دختر ۱۹ ساله از پسر مورد علاقه‌
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
 
X