عبدالرضا شیخ الاسلامی پیش از ظهر سه شنبه در حاشیه مراسم تقدیر از مدال آوران پارالمپیک در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر، گفت: حکم دیوان عدالت اداری مبنی بر عدم انتصاب مرتضوی به عنوان مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی هنوز به دست من نرسیده و از آن اطلاع ندارم اما در این خصوص ما طبق قانون رفتار می کنیم. وزیررفاه:حکم‌ابطال‌مدیرعاملی‌مرتضوی‌راندیده‌ام

 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد ابطال حکم مرتضوی به عنوان مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: این حکم را هنوز ندیده ام و به دست من نرسیده است به همین دلیل از آن خبر ندارم اما در این زمینه تابع قانون هستم و با قانون هماهنگ عمل خواهیم کرد.
 
عبدالرضا شیخ الاسلامی پیش از ظهر سه شنبه در حاشیه مراسم تقدیر از مدال آوران پارالمپیک در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر، گفت: حکم دیوان عدالت اداری مبنی بر عدم انتصاب مرتضوی به عنوان مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی هنوز به دست من نرسیده و از آن اطلاع ندارم اما در این خصوص ما طبق قانون رفتار می کنیم.
 
وی همچنین در مورد عدم اختصاص اعتبار به طرح پزشک خانواده گفت: دولت اراده جدی برای ادامه این طرح دارد و اعتباراتی که تا کنون برای اجرای طرح پزشک خانواده تخصیص یافته از سوی دولت ابلاغ شده است بنابراین چنین نیست که بگوییم دولت اعتبارات آن را پرداخت نکرده است.
 
شیخ الاسلامی تاکید کرد: از سال جاری این طرح ادامه پیدا می کند و سال آینده نیز در استانهای دیگری آن را اجرایی خواهیم کرد.
 
وی همچنین در مورد سازمان بیمه سلامت نیز گفت: با توجه به اینکه این سازمان، سازمانی ادغامی است به همین دلیل طبیعی است که روند کندی داشته باشد اما در مجموع کار بزرگی انجام شده و سعی شده کار خوب پیش برود.
 
وی با اشاره به اینکه کمبود بودجه همیشه وجود داشته، گفت: کمبود بودجه و اعتبارات مانعی برای انجام کارها نیست و این کمبود بودجه را همیشه داشته ایم اما بر آن فائق آمده ایم.
 
وی در مورد حکم مهندس عمادی در سازمان بیمه سلامت گفت: این حکم تا اسفند ماه اعتبار دارد و تعیین مدیر عامل بر مبنای قانون و بر عهده هیات مدیره این سازمان است و تا آن زمان فردی را به عنوان مدیر عاملی معرفی خواهیم کرد.
 
وی همچنین درباره افزایش مستمری مددجویان بهزیستی نیز به خبرنگار مهر گفت: در سال جاری مستمری مددجویان افزایش یافته است و همچنین افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی نیز بر اساس تشخیص سازمان تامین اجتماعی و دولت افزایش 18 درصدی داشته است.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:fardanews.com


مطالب داغ سایر بخشها:
راز قتل جسد سوخته در کارگاه نجاری/ عکس
عناوین مهمترین خبرهای جهان از شب گذشته تا کنون(1391/10/26)
احمدی نژاد: رئیس‌جمهور را خدا تعیین می کند!
مخالفت مجدد مجلس با اجرای فاز دوم هدفمندی
وضع صعودی قیمت خودرو
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین خبر ها

 
X