نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در اظهاراتی بی‌اساس درس‌های گرفته شده از هولوکاست را به آنچه وی تهدید هسته‌یی ایران خواند نسبت داد.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز یکشنبه در یک سخنرانی در مراسمی که به مناسبت روز بین‌المللی یادآوری هولوکاست برگزار می‌شد در اظهاراتی بی‌اساس آنچه را که وی تهدید یک ایران هسته‌یی خواند به تلاش‌های نازی‌ها برای نابودی مردم یهودی نسبت داد و مدعی شد امروزه مساله اصلی آنچه اتفاق افتاده نیست، بلکه این است که ما چگونه می‌توانیم از تکرار آن جلوگیری کنیم.

به گزارش روزنامه صهیونیستی تایمز آو اسراییل، نتانیاهو گفت: ضدیهودیت هنوز از بین نرفته است، متاسفانه تمایل به نابودی بخش قابل توجهی از مردم یهود و کشور اسراییل نیز همین‌طور. آنها همچنان ادامه دارند و قوی هستند.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه اظهارات خصمانه خود با بیان این که انکار هولوکاست توسط یکی از کشورهای اصلی جهان یعنی ایران منتشر می‌شود. ایران در حال حاضر از سازمان ملل یا هر سکوی دیگری رهبر انکار هولوکاست است مدعی شد که ایران خود را برای آنچه یک هولوکاست دیگر خواهد بود آماده می‌کند: نابودی کشور یهودیان.

نتانیاهو با تکرار اتهامات غرب مبنی بر نظامی بودن برنامه هسته‌یی ایران مدعی شد که ایران تلاش‌های «بی‌وقفه و منسجم» خود برای دستیابی به سلاح هسته‌یی را متوقف نکرده است و «ما این تهدیدات را بی‌اهمیت نمی‌شماریم و جلوی آنها را خواهیم گرفت. این ماموریت اصلی ما به عنوان دولت و مردم است».


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: isna.ir


مطالب داغ سایر بخشها:
 "کمک معیشتی به اقشار کم‌ در‌آمد"ماحصل جلسه دولت و مجلس
قیمت پایه پراید بیش از ۲۰ میلیون!
از«بگم بگم» های سیاسی تا به جان خریدن نقدها
محکومیت «سعید عابدینی» شهروند آمریکایی - ایرانی‌ به 8 سال حبس
تكذیب دیدار موتلفه با اصلاح طلبان
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
 
X