هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان استیضاح وزیر کار را در شرایط کنونی مغایر با منافع ملی و مصالح کلی دانست و با این اقدام مخالفت کرد.


هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس طی نشستی مخالفت خود را با استیضاح وزیر کار اعلام کرد.
 
علی اصغر زارعی نماینده مردم تهران در مجلس و عضو هیئت رئیسه  فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به نشست صبح امروز هیئت رئیسه فراکسیون متبوعش، گفت: هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان بحث استیضاح وزیر کار را موردبررسی قرار داد.
 
وی افزود: هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان استیضاح وزیر کار را در شرایط کنونی مغایر با منافع ملی و مصالح کلی دانست و با این اقدام مخالفت کرد.
 
در همین زمینه حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به جلسه امروز صبح هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان در جلسه امروز خود موضوع استیضاح وزیر تعاون،کار  و رفاه اجتماعی را مورد بررسی قرار دادند که با توجه به اوضاع کشور این فراکسیون استیضاح وزیر کار را در شرایط فعلی به هیچ وجه مصلحت نمی‌داند.
 
وی افزود: با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در ارتباط با وحدت و همدلی میان قوا این استیضاح می‌توان فضای به وجود آمده بعد از فرمایشات رهبری و همکاری میان مجلس و دولت را تحت الشعاع قرار دهد و به همین دلیل مصلحت نیست تا این استیضاح در شرایط فعلی انجام شود.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: fardanews.com


مطالب داغ سایر بخشها:
در صورت آمادگی رهبری ایران، آمریکا آماده مذاکره مستقیم است
طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست‌جمهوری به تایید شورای نگهبان رسید
خداحافظی کلینتون با وزارت خارجه آمریکا
امشب جمع‌بندی جلسات مشترک دولت و مجلس انجام می‌شود
قیمت خودرو افزایش می‌یابد یا کاهش؟
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X