دقایقی پیش در حالی جلسه علنی مجلس آغاز شد که چهار نفر از طرح سوال خود از وزیرکشور انصراف دادند.


 محمد حسین فرهنگی عضو هیات رییسه مجلس، در زمان قرائت دستور جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس گفت که به دلیل پس گرفتن سوال غلامرضا کاتب، کاظم جلیلی عبدالرحمن رستمیان و علیرضا خسروی از وزیرکشور طرح سوال در مجلس منتفی می‌شود.

یکی از موارد کاری امروز مجلس ادامه بررسی ایرادات شواری نگهبان در لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بدسرپرست و بی‌سرپرست است.

بررسی ایرادات شورای نگهبان درخصوص لایحه عضویت ایران در گروه هشت کشور در حال توسعه، لایحه حمایت از خانواده و طرح بیمه بیکاری و حمایت از بیکاران متقاضی کار نیز امروز مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

از دیگر موارد کاری مجلس بررسی دلایل رد طرح اصلاح ماده 109 آئین نامه داخلی مجلس، طرح تامین کالاهای اساسی برای اقشار آسیب‌پذیر و رد تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه هزینه کرد اعتبارات فرهنگی، موضوع قانون بودجه سال‌های 89 و 90 است.

بررسی تقاضای عده‌ای از نمایندگان در مورد رسیدگی به طرح آئین دادرسی دائم نیروهای مسلح و دادرسی الکترونیکی طبق اصل 85 قانون اساسی و همچنین گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل44 قانون اساسی در مورد فضای کسب‌و کار- شورای گفت‌وگو نیز در دستور امروز مجلس قرار گرفت.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: isna.ir


مطالب داغ سایر بخشها:
علت عدم کاندیداتوری توکلی
ارائه 228 میلیون دلار ارز مبادله‌ای به دانشجویان غیر بورسیه
پازل معادلات امریکا،ایران را کم دارد
شبیخون پسر ۲۰ ساله به زن دایی خود
آغاز فروش لیزینگی محصولات پارس خودرو + جدول فروش
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X