پزشک معالج رئیس سازمان انرژی اتمی در تشریح حال عمومی صالحی گفت: شرایط آقای صالحی خیلی خوب است و الحمدلله خطر گذشته و همه چیز در کنترل است.

احمدرضا سروش پزشک معالج علی‌اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی با حضور در جمع خبرنگاران وضعیت علی‌اکبر صالحی را تشریح کرد.وی در این خصوص گفت: شرایط آقای صالحی خیلی خوب است و الحمدلله خطر گذشته و همه چیز در کنترل است.
سروش، عمل صالحی را اورژانسی عنوان کرد و اظهارداشت: تیم پزشکی شب گذشته با اقدامات تشخیصی خود در اسرع وقت رئیس سازمان انرژی اتمی را تحت عمل جراحی قرار دادند.

سروش خاطرنشان کرد: این عمل جراحی در بهترین زمان و در بهترین شرایط صورت گرفته است.

وی درباره زمان مرخصی صالحی نیز افزود: اگر شرایط خوب باشد، ظرف چند روز آینده ایشان مرخص خواهد شد.

سروش عنوان کرد که صالحی فردا از قسمت مراقبت‌های ویژه به بخش منتقل خواهد شد.

سروش در پاسخ به سؤالی در خصوص مشکل ایجاد شده در روده آقای صالحی اظهار داشت: در حین اقدامات تشخیصی درمانی، مشکلی در بخشی از روده بزرگ آقای صالحی با باز شدن و سوراخ شدن آن به وجود آمد ولی سریعاً تحت عمل جراحی قرار گرفت و قسمت آسیب دیده و دارای مشکل برداشته شد.

پزشک معالج علی‌اکبر صالحی خاطرنشان کرد: بیماری رئیس سازمان انرژی اتمی کاملاً عادی است.

سروش در خصوص زمان ترخیص رئیس سازمان انرژی اتمی از بیمارستان نیز افزود: صالحی حداکثر ظرف سه تا چهار روز آینده از بیمارستان مرخص خواهد شد.

میرفتوحی رئیس دانشگاه صنعتی شریف نیز از صالحی عیادت کرد.

علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی شب گذشته بر اثر عارضه پلیپ روده در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری و دو بار تحت عمل جراحی قرار گرفت.

از شب گذشته جمعی از مسئولان کشور از جمله وزرای خارجه، بهداشت، ارتباطات و کشور از او عیادت کردند.

 

گردآوری:گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:arsnews.com


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X