بی‌بی‌سی شیطان جدیدش را معرفی کرد
آخرین بازیگر حاضر در سریال آخر الزمانی «طالع خوش» معرفی شد

بی‌بی‌سی شیطان جدیدش را معرفی کرد

بندیکت کامبربچ ستاره سریال «شرلوک» قرار است در سریال «طالع خوش» ایفای نقش کند. اثری اقتباسی بر اساس کتابی از نیل گیمن که موضوعی آخرالزمانی دارد. این سریال جدید که محصول مشترک استودیوی بی بی سی و آمازون است و قرار است از وبسایت آمازون هم پخش شود در مورد یک فرشته و یک شیطان است که به زمین فرستاده می شوند تا از ظهور دجال و وقوع جنگ نهایی میان بهشت و جهنم جلوگیری کنند. گفته می شود کامبربچ در این سریال نقش ابلیس را بازی خواهد کرد.

دیوید تننت، مایکل شین و جان هم از دیگر بازیگران مهم این سریال هستند. در این سریال فرانسیس مک دورمند بازیگر برنده اسکار فیلم «سه بیلبورد بیرون از ابینگ میزوری» وظیفه صحبت به جای خدا را دارد. همه اپیزودهای سریال جدید آمازون و بی بی سی به سنت سریال های دیگر شبکه نمایش خانگی در روز ۳۱ می ۲۰۱۹ به صورت همزمان روی وبسایت آمازون بارگذاری خواهد شد.

فیلمنامه این سریال که بر اساس نوشته های نیل گیمن است را خود این نویسنده سرشناس نوشته و توسط داگلاس مک کینان کارگردانی شده است. مک کینان پیشتر سابقه کارگردانی اپیزودهایی از سریال های «دکتر هو»، «شرلوک» و «جکیل» را در کارنامه اش به ثبت رسانده است.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com