شركت گوگل طی اطلاعیه‌ای اعلام كرده‌است كه قصد دارد به افرادی كه بتوانند بهترین نرم‌افزار را برای ارتقای سطح كیفی سیستم‌....
 
 
 
شركت گوگل طی اطلاعیه‌ای اعلام كرده‌است كه قصد دارد به افرادی كه بتوانند بهترین نرم‌افزار را برای ارتقای سطح كیفی سیستم‌عامل این شركت، طراحی و تولید كند پاداش قابل ملاحظه‌ای پرداخت كند.
مسؤولان شركت گوگل اعلام كرده‌اند كه شركت‌های نرم‌افزاری و مهندسین می‌توانند با ارایه نرم‌افزارهای مختلف كه بتواند سیستم‌عامل تلفن‌همراه شركت گوگل موسوم به Android را به فناوری‌های پیشرفته‌تر مجهز كند، هدیه 10 میلیون دلاری پرداخت خواهد كرد.
گفتنی است سیستم‌عامل تلفن‌همراه جدید شركت گوگل قرار است در مرحله نخست به صورت رایگان در اختیار مشتركان قرار بگیرد و به كاربران این امكان را می‌دهد تا بتوانند سریع‌تر و آسان‌تر به صفحات اینترنتی دسترسی پیدا كنند. گفته می‌شود این سیستم‌عامل همچنین فرصتی برای راه‌اندازی سرویس‌های تبلیغاتی را برای شركت گوگل فراهم می‌آورد.
به گفته مسؤولان طراحی سیستم‌عامل Android، این سیستم بر اساس كد‌های رایانه‌ای نوشته شده است و امكان افزایش سرویس‌های موجود و نرم‌افزارهای كمكی را به آسانی به كاربران می‌دهد. از این رو پیش‌بینی می‌شود شركت‌های نرم‌افزار و تولید كننده تلفن‌همراه به منظور ارتقای سیتسم‌های رسانه‌ای این سیستم‌عامل فعالیت‌های گسترده‌ای انجام دهند. شركت گوگل نیز قصد دارد با ارایه هدایای ویژه، شركت‌های نرم‌افزاری را برای فعالیت روی گسترش سیستم‌های رسانه‌ای این سیستم‌عامل جدید ترغیب كند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: ورلد نیوز