سازمان حج و زیارت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تمام دارندگان اسناد ودیعه‌گذاری عمره مفرده در بانک‌های ملی و ملت از تاریخ 93/08/14 به مدت 10 روز فرصت دارند تا ....
متقاضیان اعزام به عمره در سال‌های 94 93 از دیروز - چهاردهم آبان‌ماه - به مدت 10 روز فرصت دارند با مراجعه به سایت http://fakher.haj.ir نسبت به ثبت تقاضای تشرف خود و همراهان‌شان در قالب یک گروه اقدام کنند. ثبت نام متقاضیان دارای اولویت در کاروان‌های عمره به تشکیل گروه در این سامانه منوط است.

سازمان حج و زیارت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تمام دارندگان اسناد ودیعه‌گذاری عمره مفرده در بانک‌های ملی و ملت مربوط به ثبت نام‌های عمومی سال‌های 1387 و 1390 و همچنین دارندگان اسناد قدیمی ثبت نامی عمره در بانک ملی که پیش از این اقدام به تبدیل قبوض خود به کارت‌های ثبت نامی جدید کرده‌اند، از تاریخ 93/08/14 به مدت 10 روز فرصت دارند تا با مراجعه به پایگاه اینترنتی http://fakher.haj.ir در صورت تمایل به اعزام عمره، نسبت به ثبت تقاضای تشرف خود و همراهان‌شام در قالب یک گروه اقدام کنند.

بدیهی است این اقدام به‌هیچ عنوان به منزله تعهد سازمان حج و زیارت برای اعزام متقاضیان در عمره‌ی پیش‌رو نیست و اعزام افراد به عمره صرفاً به فراخوان اولویت‌های آنان منوط خواهد بود.

در این اطلاعیه آمده است: در مرحله اول فراخوان اولویت‌های عمره، تمام دارندگان کارت‌های اسناد ودیعه‌گذاری عمره دارای اولویت‌های یک تا 350 و نیز دارندگان اسناد ثبت نامی قدیمی بانک ملی تبدیل شده به کارت‌های ثبت نامی جدید به عنوان اولویت‌های اصلی برای ثبت نام در کاروان‌های عمره فراخوانده می‌شوند و در صورت تکمیل نشدن ظرفیت گروه‌های اعزامی از اولویت‌های بعدی دعوت به‌عمل می‌آید.

ثبت نام متقاضیان دارای اولویت در گروه‌های پروازی به تشکیل گروه در سامانه یاد شده منوط است.

دارندگان اسناد ثبت نامی عمره مفرده، می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان حج و زیارت به آدرس http://hajnews.ir «راهنمای ثبت تقاضای تشرف و نحوه تشکیل گروه» را دریافت و مطالعه کنند. مطالعه دقیق این راهنما پیش از اقدام به گروه‌بندی و ثبت تقاضای تشرف به عمره مورد تأکید است.

تاریخ ثبت نام قطعی در کاروان‌های عمره 94-93 متعاقبا اعلام می‌شود.


گردآوری : گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: tabnak.ir

مطالب پیشنهادی :
مصرف گاز خانه‌ها یک شبه ۳ برابر شد
رهبر انقلاب در عزاداری شام غریبان
متعصبان، زوج مسیحی را زنده زنده سوزاندند
احتمال ایجاد خط بانکی مستقیم ایران و آمریکا
افزایش مصرف بنزین در تهران
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
دکتر قالیباف، کاندیدا است یا اینفلوئنسر؟! دکتر قالیباف، کاندیدا است یا اینفلوئنسر؟!

روزنامه ایران نوشت: قدیم‌ترها دم انتخابات که می‌شد، کاندیداها می‌رفتند و با یک برنامه فشرده، در تمامی مراسم ختم و عروسی و جشن دندونی بچه و این چیزها شرکت می‌کردند تا در سطح شهر به‌عنوان یک چهره مردمی شناخته شوند

 
X