استاندار تهران تاکید کرد: در صورتی که منبع این شایعات مشخص شود، باید با آنها برخورد قانونی صورت گیرد.
حسین هاشمی استاندار تهران در مورد سرانجام واگذاری مدیریت آلودگی هوا به شهرداری تهران مشروط به تامین منابع مالی که پیش از این مطرح شده بود، گفت: چنین مساله‌ای هیچ‌گاه وجود نداشته است، مدیریت آلودگی هوای شهر تهران یک مساله جمعی است و بحثی است که نیازی به همکاری شورای شهر، شهرداری، استانداری و سازمان محیط زیست دارد که باید به صورت منسجم و یکپارچه در این خصوص تصمیم گیری شود.

هاشمی با بیان اینکه آلودگی هوا معضلی است که برای سلامتی مردم بسیار خطرناک است، گفت: باید این معضل را تدریجی به سمت بهبود هدایت کنیم که البته یک بخش این کار شروع شده؛ اولین اقدام در خصوص وضعیت بنزین‌ها بود که با اقداماتی که در این زمینه صورت گرفت، شش ماه اول امسال هوای تهران نسبت به سال گذشته به مراتب بهتر شده و شاخص‌های موجود وضعیت بهتری را نشان می‌دهد.

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگری در مورد شایعات مربوط به اسیدپاشی در تهران، گفت: هر گونه اسیدپاشی در تهران را تکذیب می‌کنیم، چنین بحثی را هیچ گاه در تهران نداشتیم، متاسفانه این از شایعاتی است که تلاش می‌کنند، آن را در سطح جامعه منتشر کنند.

استاندار تهران تاکید کرد: در صورتی که منبع این شایعات مشخص شود، باید با آنها برخورد قانونی صورت گیرد.


گردآوری : گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: bartarinha.ir

مطالب پیشنهادی :
قربانی اسیدپاشی حداقل به ۶۰ عمل جراحی نیاز دارد
100 میلیون برای فون‌واژه‌ همراه اول
داعش نانسی عجرم موصلی ها را اعدام کرد
کره شمالی و احمقانه ترین دیکتاتوری !
مذاکرات اشتون با ظریف پشت درهای بسته
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان با تائید قتل ۲ زن جوان در روستای تنگه یک این شهرستان گفت: قاتل توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X