در صورت نیاز، آمبولانس های این مجموعه نیز در میادین و معابر اصلی و پرتردد شهر حضور خواهند یافت تا خدمات لازم درمانی را به شهروندان نیازمند ارایه کنند.
مدیر روابط عمومی اورژانس تهران گفت: افزایش آلودگی هوا موجب آماده باش این مجموعه شده و در این شرایط به شهروندان به خصوص افراد سالخورده، کودکان، زنان باردار و بیماران قلبی و ریوی توصیه می شود از انجام سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

حسن عباسی افزود: این افراد در صورت نیاز به سفرهای درون شهری کمتر در معرض هوای آزاد و آلوده قرار گیرند و حتما از ماسک استفاده کنند.

وی به لزوم مصرف لبنیات در صورت افزایش آلودگی هوا تاکید کرد و گفت: مصرف لبنیات تا حدود زیادی سموم اضافی از بدن را دفع می کند تا مشکلی برای شهروندان به خصوص گروه های خاص اعم از زنان باردار، کودکان و سالخوردگان ایجاد نشود.

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از ورزشکاران خواست از فعالیت های بدنی سنگین در هوای آلوده خودداری کنند.

عباسی تاکید کرد: در صورت افزایش آلودگی و ایجاد شرایط اضطرار، نیروهای مجموعه همراه با اتوبوس آمبولانس در پنج میدان اصلی تهران نظیر آزادی، امام خمینی (ره)، تجریش و رسالت مستقر خواهند شد.

وی بیان کرد: در صورت نیاز، آمبولانس های این مجموعه نیز در میادین و معابر اصلی و پرتردد شهر حضور خواهند یافت تا خدمات لازم درمانی را به شهروندان نیازمند ارایه کنند.

وی افزود: شهروندان در صورت بروز مشکل می توانند با شماره 115 این مرکز تماس بگیرند تا مشاوره های لازم را در این زمینه دریافت کرده و در صورت نیاز آمبولانس برای آنان اعزام شود.گردآوری : گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: irna.ir

مطالب پیشنهادی :
انتقاد از برخورد پلیس در تجمع هواداران مرتضی پاشایی
نیویورک تایمز: نباید فرصت توافق از دست برود
دریافت حق‌الوکاله 32 میلیارد تومانی تخلف نبوده!
مرتضی پاشایی و موج سواری رسانه ای / این عکس را منتشر نکنید !!!
بازداشت چند نفر در تجمع هواداران مرتضی پاشایی
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
دستگیری مدیر وزارت نفت در حین خروج از کشور دستگیری مدیر وزارت نفت در حین خروج از کشور

مدیر مالی وزارت نفت که ۲۵ میلیون دلار از حساب این وزارتخانه خارج کرده بود و قصد داشت از کشور فرار کند، حین خروج از کشور دستگیر شد

 
X