وزیر بهداشت ضمن اشاره به شناسایی عامل اسیدپاشی به مدیر بیمارستان ضیاییان تصریح کرد: این فرد مشکل روانی داشته و در عین حال به همین دلیل از موقعیتی که داشته اخراج شده بود.
وزیر بهداشت درباره اسیدپاشی به مدیر بیمارستان ضیاییان که عامل آن یک پزشک و دانشجو معرفی شدند، تصریح کرد: این فرد مشکل روانی داشته و در عین حال به همین دلیل از موقعیتی که داشته اخراج شده بود.
 
دکتر سیدحسن هاشمی در عین حال خدمات جامعه پزشکی به مردم در ادوار مختلف را یادآور شد و تاکید کرد: چنین موضوعاتی ممکن است در همه صنوف وجود داشته باشد؛ مسلم آن است که مردم همواره قدرشناس جامعه پزشکی هستند.
 
وزیر بهداشت ضمن اشاره به شناسایی عامل اسیدپاشی به مدیر بیمارستان ضیاییان، ابراز امیدواری کرد که عاملان دیگر حوادث اسیدپاشی نیز هرچه سریع‌تر شناسایی شوند.
 
هاشمی همچنین در پاسخ به سوالی در ارزیابی از اجرای گام سوم طرح تحول سلامت و اجرای کتاب جدید ارزش‌گذاری نسبی خدمات، گفت: گام سوم طرح بسیار عالی آغاز شده و به خوبی پیش می‌رود، اما لازم است که نظارت‌ بر آن ادامه داشته باشد.
 
وی همچنین درباره برخی انتقادات چشم پزشکان درباره پایین بودن نرخ ویزیت چشم پزشکی، گفت: از آنجا که در چشم پزشکی جراحی وجود دارد، تعرفه جراحی، پایین بودن نرخ ویزیت را پوشش می‌دهد. اما در مجموع امیدواریم با بهبود وضعیت مالی و اعتباری دولت، بیمه‌ها حمایت شوند تا به این ترتیب از طریق بیمه‌ها مشکل پایین بودن نرخ ویزیت در برخی رشته‌ها رفع و جبران شود.
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: fararu.com

مطالب پیشنهادی:
آخرین وضعیت آلودگی آب 8 منطقه تهران
چرا رجوی خود را پنهان کرده است؟
مصاحبه تلفنی خاتمی با مسیح علی نژاد!!!
افزایش قیمت تندر 90 در بازار خودرو؟
تعیین حداقل دستمزد سال آینده مشمولان قانون کار
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان با تائید قتل ۲ زن جوان در روستای تنگه یک این شهرستان گفت: قاتل توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X