کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران در مسیر تردد زائران در مرز ایران و عراق گفت: به مرور زمان بارندگی‌ها در این مسیر شدت می‌یابد.

 
 
 
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران در مسیر تردد زائران در مرز ایران و عراق گفت: به مرور زمان بارندگی‌ها در این مسیر شدت می‌یابد. او گفت: پیش‌بینی می‌شود از فردا شب تا اواسط هفته بارندگی‌ها در تهران نیز آغاز شود.

کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران در مسیر تردد زائران در مرز ایران و عراق گفت: به مرور زمان بارندگی‌ها در این مسیر شدت می‌یابد.

محمد اصغری درباره شرایط جوی مناطق مرزی ایران و عراق گفت: هم اکنون در کشور عراق شاهد بارش باران هستیم ضمن آنکه در مسیر تردد زائران نیز بارندگی‌ها ادامه دارد.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه بارندگی‌ها به مرور زمان در این مسیر شدت می‌یابد گفت: پیش‌بینی می‌شود تا دو روز آینده در مسیر تردد زائران در مرز ایران و عراق شاهد بارش باران باشیم.

او ادامه داد: در حال حاضر در استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و کردستان نیز شاهد بارندگی هستیم.

این کارشناس سازمان هواشناسی درباره شرایط جوی تهران نیز گفت: آسمان تهران امروز غبارآلود خواهد بود.

اصغری یادآور شد: با توجه به تعطیلی در روزهای گذشته و کاهش تردد خودروها، از غلظت مونوکسید کربن در هوا کاسته شد و به نظر نمی‌رسد آلودگی هوا امروز در شرایط حادی باشد.

او گفت: به سبب بروز سامانه بارشی جدید از فردا در تهران وزش باد رخ خواهد داد و همین مسئله موجب کاهش ‌آلایندگی‌ها در این کلانشهر می‌شود.

او گفت: پیش‌بینی می‌شود از فردا شب تا اواسط هفته بارندگی‌ها در تهران نیز آغاز شود.

 


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: farsnews.com

مطالب پیشنهادی:
اجتماع یاران حسینی در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)
اسامی فوت شدگان در عراق به زودی اعلام می شود
بابک زنجانی اینجا ، بابک زنجانی آنجا ، بابک زنجانی همه جا!
دیدار سید محمد خاتمی با خانواده های شهدا
اختلاس جدید! این بار 90 میلیارد تومان
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان با تائید قتل ۲ زن جوان در روستای تنگه یک این شهرستان گفت: قاتل توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X