ناجا از شش ماه قبل فتنه ۸۸ را پیش بینی کرده بود.
 ناجا از شش ماه قبل فتنه ۸۸ را پیش بینی کرده بود. فرمانده ناجا با اشاره به فوت یک هنرمند و حضور مردم در خیابان‌ها گفت: امروز خیلی جاها واکنش جامعه را نمی‌شود حدس زد ولی باید نشانه‌ها را گرفت و سخت‌ترین سناریوها را نوشت؛ حال ممکن است وضعیت راحت‌تر از آنچه باشد که فکر می‌کردیم.

 سردار اسماعیل احمدی مقدم در مراسم تجلیل از برترین‌های حوزه پژوهش دانشگاه علوم با بیان اینکه حفظ موقعیت برتر، ایجاد مزیت رقابتی و حضور در باشگاه قدرت جهانی، تراز نظام ماست، گفت: دانشگاه امین ۴۳۰ عضو هیأت علمی و ۱۹۰۰ عضو همکار از سایر دانشگاه‌ها دارد و ایران در منطقه تنها کشوری است که به دانش بومی دست یافته است.

او در ادامه با بیان اینکه ارتباط ما با جامعه بین الملل باید تقویت شود، گفت: امروز چیزهای زیادی برای عرضه به دنیا داریم و سیاست نظام ما کمک به مستضعفین است و خیلی‌ها تمایل به همکاری با ما دارند.

سردار احمدی مقدم از تقدیم قانون استخدامی جدید ناجا به صورت لایحه به مجلس خبر داد و گفت: امروز با افزایش جذابیت ناجا شاهدیم برای هر رشته ای متقاضی داریم.

او ادامه داد: پلیس باید در خدمت نظام عدالت و در حمایت از جامعه باشد نه سرکوب جامعه. در ایران احتمال چنین چیزی نیست چرا که به برکت ولایت فقیه تارپود نظام و مردم و ملت یکی است.

فرمانده ناجا با بیان اینکه برخی می‌گویند ما پیروان خط امامیم ولی نه تنها پیرو این خط نیوده بلکه ضد امام به شمار می‌روند، گفت: امام حکیم الهی است و در گذر زمان گفته‌های الهی قدیمی نمی‌شود و مبارزه با فساد و احصای حقوق مردم کهنگی ندارد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: nasimonline.ir
مطالب پیشنهادی:
عیدی بازنشستگان افزاییش می یابد
تصادف مرگبار زائران ایرانی اربعین حسینی
دعوای خانوادگی به سبک داعش!!! + عکس
استفاده از سم سرخ ممنوع!
خواب شیرین ارزانی!
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ارز ۴۲۰۰تومانی در جیب مردم رفت یا از ما بهتران؟ ارز ۴۲۰۰تومانی در جیب مردم رفت یا از ما بهتران؟

به نظر می‌رسد دولت دوباره بر سر یک دوراهی در زمینه سیاست ارزی قرار گرفته است؛ «حذف تدریجی» یا «حذف کامل» دلار ۴۲۰۰ تومانی

 
X