وی خاطرنشان کرد: با توجه به پیش بینی‌های صورت پذیرفته انتظار می‌رود از میزان آلاینده‌ها کاسته شده ولی کماکان در شرایط ناسالم باقی بماند.
معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران گفت: بر اساس بالا بودن غلظت ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون از حد مجاز و وجود وارونگی دما، هوای تهران در شرایط ناسالم قرار گرفت.

  محمد رستگاری معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران، اظهار داشت: با توجه به اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران و با توجه به وارونگی دما و تجمع آلاینده‌ها در هوای شهر تهران‌، هم اکنون غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون فراتر از حد مجاز بوده و وضعیت کیفی هوا در شرایط ناسالم قرار دارد.

معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران افزود: از این رو توصیه می‌شود افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی و ریوی، کودکان و سالمندان از فعالیت طولانی و سنگین در فضای باز خودداری کرده و سایر افراد نیز فعالیت طولانی مدت را در فضای باز کاهش داده و از انجام فعالیت‌های ورزشی خودداری کنند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به پیش بینی‌های صورت پذیرفته انتظار می‌رود از میزان آلاینده‌ها کاسته شده ولی کماکان در شرایط ناسالم باقی بماند.

روز گذشته نیز هوای تهران برای چندمین روز متوالی در شرایط ناسالم قرار داشت.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: iribnews.ir

مطالب پیشنهادی:
تاخیر 9 ساعته شرکت هواپیمایی آسمان
10 جایگاه سوخت در تهران تعطیل شد
به زودی طرح برخورد با دست فروشان مترو و بی آرتی اجرا می شود
تهدید به ترور رئیس جمهور توسط داعش + عکس
پسری که به اشتباه دوستش را کشت!!
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان با تائید قتل ۲ زن جوان در روستای تنگه یک این شهرستان گفت: قاتل توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X