هتل "داینستی" در کوالالامپور مالزی 4 ستاره بوده اما مدتی است که ستاره‌های آن به سه عدد رسیده است...
بسیاری از ما در سفر، به محلی که قرار است در آن اقامت داشته باشیم چندان اهمیت نمی‌دهیم و برای آنکه هزینه سفرمان ارزان‌تر شود ترجیح می‌دهیم تنها به یک محل خواب اکتفا کنیم و بگوییم ما که قرار است صبح تا شب وقت‌مان را برای مناطق دیدنی مقصد بگذاریم پس بهتر است تنها محل اقامت‌مان امکانات اولیه را داشته باشد به اندازه‌ای که تنها شب را در آن سر کنیم.

باید دید امکانات اولیه‌ای که از آن می‌گوییم تا چه اندازه می‌تواند راضی‌مان کند و اینکه سفر با اقامت ارزان‌ ما چه خاطره‌ای از کشور یا شهر مقصد را در یادمان ثبت می‌کند. گردشگرانی که به کشور مالزی سفر کرده‌اند در یکی از سایت‌های گردشگری هتل "داینستی" را بدترین هتل معرفی کرده‌اند.

هتل "داینستی" در کوالالامپور مالزی 4 ستاره بوده اما مدتی است که ستاره‌های آن به سه عدد رسیده است، با این حال بسیاری از آژانس‌های مسافرتی همچنان این هتل را به عنوان 4 ستاره معرفی می‌کنند. با اینکه منطقه هتل بد نیست و ساختمان آن جزو بلندترین ساختمان‌های کوالالامپور محسوب می‌شود اما مبلمان، وسائل قدیمی، اتاق‌های کثیف و همچنین وجود زیادی حشرات موذی به خصوص سوسک این هتل را به انتخابی بسیار بد برای مسافران ایرانی تبدیل کرده است.

این هتل در سایت "TripAdvisor" رتبه 252 از بین 275 هتل را به خود اختصاص داده و از نظر کاربران این وب سایت در حد هتل 2 ستاره است.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

مطالب پیشنهادی:
اصفهان آلوده تر از تهران!!
صدور بیانیه مشترک دولت و مجلس پیرامون برداشت 4میلیارد دلاری دولت
نفت به پایین ترین قیمت خود نسبت به سال 2009 رسید
خبر تصویری: داعش چه برنامه ای برای کودکان دارد؟!
کاهش نرخ دلار برای 3 روز متوالی
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
هک کردن تمام آیفون‌ها و آی‌پد‌ها ممکن شد هک کردن تمام آیفون‌ها و آی‌پد‌ها ممکن شد

یک شرکت امنیتی مدعی شده که هک کردن و نفوذ به تمامی آیفون ها و آی پدهایی که از سیستم عامل آی او اس ۱۲.۳ به قبل استفاده می کنند، ممکن است

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X