امیراحمدی افزود: در تحقیقات مقدماتی مشخص شد، شاکیه در فروردین سالجاری برای دریافت یارانه نقدی دولت ثبت نام کرده و پس از مدتی واریز یارانه وی قطع شده است.
‌رییس پلیس فتای استان سمنان گفت: فردی که با سوءاستفاده از مدارک هویتی همسر سابقش از دریافت یارانه نقدی وی و فرزندش انصراف داده بود توسط ماموران در سمنان شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ سیدعلی امیراحمدی گفت: با دریافت شکایت بانوی سمنانی مبنی بر این‌که شخص یا اشخاص ناشناسی واریز یارانه به حساب وی را قطع کرده‌اند، پرونده‌ای تشکیل و تحت رسیدگی قرار گرفت.

امیراحمدی افزود: در تحقیقات مقدماتی مشخص شد، شاکیه در فروردین سالجاری برای دریافت یارانه نقدی دولت ثبت نام کرده و پس از مدتی واریز یارانه وی قطع شده است.

وی به ادامه تحقیقات تخصصی ماموران پلیس و شناسایی فردی 38 ساله اشاره و اضافه کرد: متهم که اهل و ساکن سمنان است با هماهنگی مرجع قضایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد.

امیراحمدی گفت: متهم که همسر سابق شاکیه است در بازجویی‌های پلیس به جرم خود اعتراف کرد و گفت، با سوء استفاده از مدارک همسر و فرزندم که از قبل داشتم از واریز یارانه برای آنها انصراف دادم.

رییس پلیس فتای استان سمنان سهل‌انگاری در نگهداری از مدارک و اطلاعات شخصی و در دسترس قراردادن آنها را زمینه بروز این‌گونه جرایم و مشکلات دانست.

وی به شهروندان توصیه کرد: با دقت از مدارک، کارت‌ها و اطلاعات شخصی و بانکی خود مراقبت کنند و در صورت بروز هرگونه مشکلی در این زمینه، با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس حاصل کنند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

مطالب پیشنهادی:
زندگی زوج جوان به خاطر قسم نخوردن مرد به پایان رسید!
صدور بیانیه مشترک دولت و مجلس پیرامون برداشت 4میلیارد دلاری دولت
نفت به پایین ترین قیمت خود نسبت به سال 2009 رسید
65 امضا برای استیضاح وزیر آموزش و پرورش!!
کاهش نرخ دلار برای 3 روز متوال
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
پربیننده ترین اخبار
 
X