سازمان هواشناسی کشور تصریح کرده که با ادامه فعالیت این سامانه روز پنجشنبه بارش ها در مناطق مذکور ادامه می یابد...
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: با ورود سامانه بارشی از روز چهارشنبه (فردا) شاهد بارش باران و برف در بسیاری از مناطق شمال غرب، غرب و جنوب غربی کشور خواهیم بود و به تدریج این سامانه دامنه های شرقی زاگرس، البرز و سواحل جنوبی دریای خزر را در بر می گیرد.

سازمان هواشناسی کشور تصریح کرده که با ادامه فعالیت این سامانه روز پنجشنبه بارش ها در مناطق مذکور ادامه می یابد و با شدت فعالیت آن در سواحل دریای خزر دمای هوا در این منطقه به صورت محسوسی کاهش می یابد و از اواخر وقت پنجشنبه شمال شرق کشور را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

همچنین با تداوم فعالیت این سامانه بارشی در این روز بارش ها در مناطق غرب و شمال غرب کشور با افت دما به صورت برف خواهد بود و به احتمال زیاد در جاده های ارتباطی موجب اختلال در رفت و آمد رانندگان خواهد شد.

براساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روز جاری در پاره ای از نقاط شمال غرب کشور وزش باد نسبتاً شدید دور از انتظار نیست و روزهای سه شنبه و چهارشنبه این هفته در سواحل دریای خزر، وزش بادهای جنوبی همراه با افزایش دما پیش بینی می شود.

مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور در خصوص وضعیت هوای تهران نیز گفت: هم اکنون دمای هوای تهران به حدود 14 درجه بالای صفر رسیده و رطوبت نسبی هوا حدود 20 درصد، سرعت وزش باد 10 کیلومتر بر ساعت و کمینه و بیشینه امروز هوای تهران بین 6 تا 15 درجه پیش بینی شده است.

احد وظیفه افزود: کمینه و بیشینه هوای تهران فردا به 4 تا 16 درجه بالای صفر می رسد، هرچند نقشه های هواشناسی نشان می دهند، آسمان تهران نیز در این روز نیمه ابری، در بعد ازظهر با افزایش ابر و اوایل شب همراه با بارش باران و برف و وزش باد شدید خواهد بود.

به گفته وی، با ادامه فعالیت این سامانه بارشی در کشور کمینه و بیشینه هوای تهران طی روز پنجشنبه هفته جاری بین منفی یک تا 9 درجه بالای صفر خواهد بود و نقشه های هواشناسی نشان می دهند، آسمان تهران نیز در این روز نیمه ابری تا ابری همراه با بارش برف و در بعضی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود.
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: irna.ir

مطالب پیشنهادی:
تولد 5قلوهای شیرازی به همراه تصاویر
نامه روحانی به رهبری درباره برداشت 1/4 میلیارد دلاری
عکسی از اوباما در تعطیلات کریسمس
ممنوعیت فروش سهام پدیده شاندیز
سن ازدواج در ایران به چند رسیده است؟
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
پربیننده ترین اخبار
 
X