مدیرپیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور آخرین پیش‌بینی‌ها از وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
احد وظیفه مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: براساس نقشه‌های پیش‌یابی امروز با ورود سامانه بارشی به جنوب کشور در استانهای واقع در جنوب بارندگی آغاز شده و به تدریج گستره بارش‌ها به شرق و سپس شمال‌شرق و مرکز کشیده می شود.

وی با بیان اینکه روز یکشنبه بارش در مناطق یاد شده تشدید می شود، گفت: از روز دوشنبه این سامانه به مناطق جنوب شرق گسترده می‌شود وبتدریج اواخر وقت روز سه شنبه از مرزهای شرقی کشور خارج می‌شود و شدت بارش ها روز یکشنبه دراستانهای کهگیلویه و بویراحمد، فارس، بوشهر و ارتفاعات جنوبی و مرکزی زاگرس و روز دوشنبه دربخش هایی از استان های کرمان، هرمزگان و سیستان وبلوچستان خواهد بود.

مدیر پبش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از بارش برف در مناطق سردسیر خبر داد و گفت: روز یکشنبه برای شمال شرق کاهش محسوس دما پیش بینی می شود.

وظیفه با بیان اینکه روزهای یکشنبه تا سه شنبه خلیج فارس مواج خواهد بود، گفت: امروز با تقویت جریانهای شمالی ضمن کاهش دما در سواحل دریای خزر بارش در این مناطق به ویژه غرب سواحل تشدید می شود، روز یکشنبه نیز بارش در سواحل خزر ادامه داشته و به تدریج روز دوشنبه بارش در سواحل قطع می‌شود.

مدیر پبش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وضعیت هوای تهران اظهار کرد: بر این اساس، آسمان تهران در روز یکشنبه نیمه ابری و در پاره ای نقاط بارش پراکنده و وزش باد به تدریج کاهش ابر پیش‌بینی می‌شود و حداقل و حداکثر دما دراین روز 3 و 10درجه سانتیگراد خواهد بود. در روز دوشنبه نیز آسمان پایتخت کمی ابری و در پاره ای نقاط با وزش باد خواهد بود و حداقل و حداکثر دما در این روز به 1 و 9 درجه سانتیگراد خواهد رسید.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 مطالب پیشنهادی:
حکم فیلترینگ همچنان به قوت خود باقیست
توافق ها درباره فیلترینگ شبکه های اجتماعی موبایلی
واکنش ها به نطق علی مطهری/دست چپش زخمی شد!
این بار داعش پاها را قطع می کند(18+)
پیام ویدئویی گروه تروریستی داعش خطاب به آمریکا!
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
توئیت جالب آیت‌الله جوادی آملی درباره یک شعار توئیت جالب آیت‌الله جوادی آملی درباره یک شعار

آیت‌الله جوادی آملی در توئیتی نوشت: زمانی که از علم حرف می‌زنیم، شعار و اعتقاد ما «چه شرقی و چه غربی» است.»

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X