شاکی در اظهارات خود عنوان کرد که همسر وی در ابتدا اعلام کرده که به بیماری سرطان مبتلاست و برای درمان به تهران عزیمت می کند.
مردی با مراجعه به پلیس مدعی شد همسرش با انجام کارهای فریب کارانه و برنامه ریزی دقیق که با خواستگار قبلی اش داشته مبالغ کلانی را از وی کلاهبرداری کرده است.

شاکی در اظهارات خود عنوان کرد که همسر وی در ابتدا اعلام کرده که به بیماری سرطان مبتلاست و برای درمان به تهران عزیمت می کند و بنا به تشخیص دکتر باید برای درمان به خارج از کشور برود و پس از مدتی بیان می دارد که از کشور خارج شده و در آلمان در حال معالجه می باشد.

همسر شاکی برای صحت موضوع و شک نکردن همسرش با شماره های ماهواره ای تماس حاصل می کرد و مکاتبه ای از طریق فکس به منزل مسکونی مالباخته انجام داده مبنی بر این که از بیمارستان آلمان ارسال می شود. مالباخته به واریز مبلغ 2 میلیارد تومان طی چند مرحله به حساب وی اقدام کرده است.

 تا این که پس از مدتی شاکی به متهم مشکوک و طی تماس تلفنی برای عیادت او آدرس بیمارستان محل درمان او را خواستار شده، که متهم با دلایل مختلف از دادن آدرس خودداری و سپس تلفن مورد نظر را خاموش کرده که این امر باعث طرح شکایت می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان رابر در این باره گفت: باتشکیل پرونده ماموران اقدامات خود را آغاز کردند تا این که در نهایت متهم را که پس از مدتی برای دیدار فرزندانش به شهرستان بازگشته بود شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ علی نمازیان افزود: متهم علاوه بر کلاهبرداری 2 میلیارد تومانی از همسرش، تعدادی سند املاک نیز از مالباخته کلاهبرداری کرده که متهمه برای سیر مراحل قانونی به مر جع قضایی تحویل داده شد.


 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: روزنامه خراسان

 مطالب پیشنهادی:
اعدام دو متجاوز در ملاعام(18+)
توافق ها درباره فیلترینگ شبکه های اجتماعی موبایلی
واکنش ها به نطق علی مطهری/دست چپش زخمی شد!
این بار داعش پاها را قطع می کند(18+)
پیام ویدئویی گروه تروریستی داعش خطاب به آمریکا!
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
جزئیات تغییر ساعت کاری ادارات در ۲۲استان جزئیات تغییر ساعت کاری ادارات در ۲۲استان

تغییر ساعت کاری ادارات یکی از مهم‌ترین راهکارهای وزارت نیرو برای جلوگیری از خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده در فصل تابستان است که در این راستا مذاکراتی با استانداران صورت گرفته و تاکنون نام ۲۲ استان در این لیست جاخوش کرده است

 
X