کارشناس سازمان هواشناسی کشور ازبارش برف و باران در 8 استان کشور از فردا خبر داد.
 کارشناس سازمان هواشناسی کشور ازبارش برف و باران در 8 استان کشور از فردا خبر داد و گفت: این سامانه بارشی روز چهارشنبه به تدریج مناطق شمال‌غرب و غرب کشور را در بر می‌گیرد.

فریبا گودرزی درباره وضعیت هوا در سه روز آینده گفت: براساس پیش بینی‌های صورت گرفته از سوی سازمان هوا شناسی، امشب در بیشتر نقاط کشور جوی پایدار را شاهد خواهیم بود،این در حالی است که از فردا بعد از ظهر با عبور موجی در برخی از مناطق شمال غرب و غرب کشور بارش پراکنده رخ می‌دهد.

او در ادامه با بیان این مطلب که آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، زنجان از بعدازظهر فردا شاهد بارش پراکنده خواهند بود، گفت: سه شنبه علاوه بر شمال غرب دامنه‌های البرز و برخی از مناطق سواحل دریای خزر و با تاخیر برای شمال شرق بارش پراکنده برف و باران را شاهد خواهیم بود.

کارشناس سازمان هواشناسی کشور با بیان این‌مطلب که طی دو روز آینده به دلیل پایداری در شهرهای صنعتی و پر جمعیت آسمان غبار آلود خواهد بود، گفت: کیفیت هوا در شهر هایی مثل تهران، اصفهان، کرج، قزوین، اراک غبار آلود است.

گودرزی از ورود سامانه بارشی از چهارشنبه خبر داد و گفت: این سامانه به تدریج مناطق شمال غرب و غرب کشور اواخر وقت دامنه های البرز را در بر می گیرد و در این مناطق بارندگی را شاهد خواهیم بود.

کارشناس سازمان هواشناسی کشور در خاتمه درباره وضعیت هوا در پایتخت اشاره کرد و گفت: تهران به ویژه شمال پایتخت سه شنبه شاهد بارش پراکنده باران است که با آغاز بارندگی ها به طور قطع هوا سردتر می شود.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: مجله زندگی ایده آل

مطالب پیشنهادی:
زندگی اسفناک مادر و فرزندان در کنار خیابان/تصاویر
لخت شدن استاد فرانسوی در کلاس!!
هلاکت ده ها داعشی در موصل(18+)
تصاویری از مراسم تشییع ملک عبدالله
حضور رهبر در استادیوم آزادی/عکس
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان با تائید قتل ۲ زن جوان در روستای تنگه یک این شهرستان گفت: قاتل توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X