زن جوانی که از محبت های زیاد شوهرش خسته شده بود به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق داد.
چندی پیش زوج جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق توافقی دادند. مرد جوان در خصوص علت درخواست خود به قاضی گفت: آقای قاضی همسرم اصلا قدر محبت های مرا نمی داند. دو سال است که با هم ازدواج کرده ایم. در این مدت هرچه گفته گوش کردم و تمام امکاناتی را که می خواست برایش فراهم کردم. ولی او هر روز بیشتر با من دعوا می کند و همیشه به من می گوید اینقدر به من محبت نکن. هر روز به یک بهانه ای برایش هدیه می خرم. هربار قهر می کند منتش را می کشم و سعی می کنم هرجور شده با او آشتی کنم.

وی ادامه داد: وقتی دلش می گیرد به هر شکلی شده تلاشم را می کنم که او را از ناراحتی در بیاورم. ولی می گوید تو خیلی به من وابسته هستی و زیادی به من محبت می کنی. همسرم زن قدرنشناسی هست و سر این موضوع پای ما را به دادگاه خانواده باز کرده است.

زن جوان نیز به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم زیادی به من وابسته است و این همه محبتش مرا خسته کرده است. من دوست دارم یک روزهایی برای خودم باشم و تنها باشم. ولی شوهرم این را درک نمی کند و همیشه به من گیر می‌دهد. از محبت های زیادی شوهرم خسته شدم.

بعد از حرف های این زوج قاضی دلیل آنها برای طلاق کافی ندانست و این زوج را به مشاوره خانواده فرستاد تا شاید مشکلشان حل شود.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: yjc.ir

مطالب پیشنهادی:
هشدار نسبت به کاهش سن زنان سرپرست خانوار
او را کشتم و جسدش را تکه تکه کردم!!
حمایت آمانو از توافق ایران و 1+5
کوبانی آزاد شد
انتقاد به تخریب تابلوی نوفل لوشاتو
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
حالا که آهنگ خوانده‌اید از مدرسه اخراج می‌شوید! حالا که آهنگ خوانده‌اید از مدرسه اخراج می‌شوید!

چند روزی است که پیغامی در شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شود که در آن مدیر مدرسه برخی دانش‌آموزان را تهدید به اخراج کرده است

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X