به گزارش خبرنگار حوزه حوادثگروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: زن جوانی در مراجعه به این پلیس عنوان داشت: فرد ناشناسی در یكی از شبكه های اجتماعی موبایلی صفحه ای با نام وی ایجاد نموده و در آن تعدادی از تصاویر شخصی و خصوصی وی را به نمایش گذاشته و موجبات هتك حیثیت برای وی را بوجود آورده است.

سرهنگ " مرتضوی " افزود:با اظهارات این زن جوان پرونده مقدماتی تشكیل و با انجام تحقیقات لازم در فضای سایبر و پیگیری های فنی صورت گرفته،متهم توسط كارآگاهان پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

این مقام مسئول عنوان داشت: متهم نیز كه زن جوانی بود، در برابر مدارك مستند و ادله محكم پلیس به بزه انتسابی اقرار و انگیزه خود را هتك حیثیت و انتقام جویی به علت اختلافات قبلی با شاكی عنوان داشت.

سرهنگ مرتضوی به تمامی افرادی كه به هر نحو اقدام به هتك حیثیت در محیط مجازی می كنند هشدار داد و اعلام كرد:بر اساس قانون جرائم رایانه ای هر كس بوسیله سامانه های رایانه ای و فضای مجازی موجبات هتك حیثیت شهروندان را فراهم نماید افزون بر اعاده حیثیت به حبس و جزای نقدی محكوم می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران/
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
کشتن همسر با همدستی فرزندان! کشتن همسر با همدستی فرزندان!

زن جوان که متهم است با همدستی پسر و دخترش شوهر خود را با شلیک گلوله به قتل رسانده است صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X