به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران، معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست روز (یکشنبه) در جلسه شورای اداری شهرستان ری اظهار کرد: دولت تدبیر و امید برای ارتقا شاخصه های زندگی مردم تلاش می کند.
وی با اشاره به حماسه 24خرداد ماه که مبدا تحولات مهم اقتصادی، سیاسی و اجتماعی کشور است گفت: مردم با مشارکت گسترده در انتخابات سرنوشت خود را رقم زدند و این مردم سالاری دینی را مدیون امام راحل و شهدا هستیم.
ابتکار با اشاره به اینکه مردم به شعارهای انتخاباتی و وعده های دولت یازدهم رای دادند تصریح کرد: در برنامه های رییس جمهوری تمام خواسته های مردم دیده می شود.
وی گفت: دولت تغییراتی در زمینه های سیاسی و اقتصادی انجام داده که مشهود است و مردم آن را حس می کنند.
ابتکار اضافه کرد: دولت با نگاه درست و دوری از بازی های سیاسی برای اصلاح امور گام های موثری برمی دارد و در مسیر آزادی بیان، نقد منصفانه و منطقی و رسیدن به اهداف تلاش می کند.
وی افزود: تورم در ابتدای دولت یازدهم 40 درصد بود و امروز به زیر15درصد رسیده و اکنون رشد سرمایه گذاری در کشور را نیز شاهد هستیم.
دیدار وگفت وگو با آیت الله محمد محمدی ری شهری تولیت آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، افتتاح چند پروژه زیست محیطی و دیدار از تالاب عشق آباد از دیگر برنامه های این سفر نیمروزه معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست است.

منبع: باشگاه خبرنگاران/
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
قیمت مسکن تا پایان تابستان گران نمی‌شود قیمت مسکن تا پایان تابستان گران نمی‌شود

نایب رئیس اول اتحادیه املاک استان تهران گفت: تا پایان تابستان قیمت خرید و فروش مسکن در کلانشهر تهران افزایش نمی‌یابد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X