محمدرضا ابراهیمی مدیر اداره زیرساخت و طرحهای شهری سازمان نوسازی در گفتگو با خبرنگارحوزه شهریگروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران،با اشاره به اتمام مرحله اول مطالعات مربوط به طرح ویژه نواب‌نو اظهار کرد: اداره زیرساخت و طرحهای شهری مجری طرح نواب نو است و تا کنون با برگزاری جلسات متعددی در خصوص نوسازی به ارتقا دست یافته است.

وی افزود: تشکیل جلسه مدیریتی جهت ارایه به حوزه مدیریت، تاییدیه مرحله اول، تکمیل گزارشات مرحله دوم و یکپارچه‌سازی اسناد مربوط به سند ویژه نوسازی محلات از دیگر اقدامات در حال اجرای اداره زیرساختهای وطرحهای شهری سازمان نوسازی است.

ابراهیمی با اشاره به فراخوان که در روزنامه همشهری در تاریخ 23 فروردین و 7 اردیبهشت که به منظور جذب مدیریت طرح تامین پارکینگ منتشر شد ادامه داد: 50 شخصیت حقوقی سوابق کاری خود را در موعد مقرر تحویل دادند و سوابق شرکت کنندگان در فراخوان در دست بررسی و سیر مراحل قانونی است.

منبع: باشگاه خبرنگاران/
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
روحانی: ترامپ به اشتباه درباره ایران اعتراف کرد روحانی: ترامپ به اشتباه درباره ایران اعتراف کرد

رئیس جمهور در جلسه هیات دولت گفت: براساس برخی گزارش‌ها که به طور رسمی به دست ما رسیده، آمریکایی‌ها در جلسات مهم با رهبران دنیا گفته اند که ما شکست خوردیم و مسیری که انتخاب کردیم نادرست بوده است و حتی رئیس جمهور آمریکا در یکی از جلسات مهم سیاسی به یکی از…

 
X