محمد حسن وساق مجری طرح پل وابنیه شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به پیشترفت 90 درصدی پروژه احداث تقاطع غیر هم سطح کاروان‌سرای سنگی اظهار کرد: تقاطع غیر هم سطح کاروان‌سرای سنگی علاوه بر هفت محور و رمپ جهتی در تراز صفر درماه‌های گذشته به بهره برداری رسیده است.
وی افزود: این تقاطع شامل چهار دستگاه پل صندوقه‌ای پیش ساخته بتنی نیز است که در مراحل آماده سازی برای بهره‌برداری به سر می‌برد.

وساق ادامه داد: با وجود اینکه پل تقاطع غیر هم‌سطح کاروان‌سرای سنگی یک، راهگشای معضلات ترافیکی است اما اجرای عملیات احداث شیرابه‌های جنوبی پل ارتباطی بزرگراه حکیم و بزرگراه فتح نیازمند تملک تعدادی واحد تجاری در محدوده شهر قدس بوده که تلاش برای توافق با مالکان املاک توسط شهرداری منطقه 21 ادامه دارد.

وی گفت : با رفع برخی از معارضات ملکی در احداث تقاطع غیر هم‌سطح کاروان‌سرای سنگی یک، عملیات اجرای پل بزرگراه حکیم به جاده مخصوص تهران کرج آغاز شده و عملیات عمرانی در محدوده اتصال این تقاطع به پروژه مکمل خود یعنی تقاطع غیر هم سطح کاروان‌سرای سنگی 2 سرعت بخشیده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران/
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
وام ازدواجی که صرف خرید خرما شد وام ازدواجی که صرف خرید خرما شد

سه ماهی از عقد «سحر» عروس کلاردشتی می‌گذشت و قرار بود به محض آماده شدن جهیزیه، مقدمات مراسم عروسی را فراهم کنند. اما برای خرید نیاز به پول داشت. به هر سختی که بود با پیدا کردن ضامن و انجام مقدمات لازم بعد از چند هفته توانست وامی به ارزش 30 میلیون تومان از…

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X