کریم تبارکی، معاون برنامه‌ریزی فرمانداری شهریار در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران با اشاره به توانمندی‌های ویژه و بالقوه این شهرستان در حوزه‌های گوناگون اظهار کرد: مؤلفه‌هایی همچون همجواری با پایتخت و دسترسی آسان به فرودگاه‌های پیام، مهرآباد و امام خمینی "ره" محورهای مواصلاتی متعدد به استان‌ تهران و استان البرز، توانمندی‌های ویژه کشاورزی، باغداری و دامداری، از نمونه ویژگی‌هایی است که جایگاه این منطقه را در بین شهرستان‌های استان تهران به نحو قابل توجهی برجسته نموده است.

وی در ادامه افزود: در کنار این ویژگی‌ها، جمعیت انبوه (700 هزار نفری) این شهرستان، فرصتی است که با برنامه‌ریزی مدون و اصولی می‌تواند برخورداری و بهره‌گیری از استعدادهای متعدد در حوزه‌های گوناگون را در راستای تحقق توسعه پایدار با تکیه بر سرمایه‌ انسانی و توانمندی‌های درون‌زا را به نحو شایسته‌ای محقق نماید.

تبارکی در پایان تصریح کرد: با همگرایی، همدلی و وحدت جاری و ساری بین مسئولان شهرستانی و حمایت و پشتیبانی‌های مدیران استانی و کشوری افق روشن و درخشانی را برای این شهرستان پیش‌بینی می‌کنیم و امید آن داریم شهریار به عنوان ریه تنفسی تهران و قطبی برجسته در عرصه تولید محصولات و فرآورده‌های کشاورزی و دامی در سطح این استان، روند پیشرفت و شکوفایی خود را با سرعت و شتاب فزاینده، همچنان طی نماید.

منبع: باشگاه خبرنگاران/

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
آغاز روند نزولی قیمت برخی از کالا‌ها آغاز روند نزولی قیمت برخی از کالا‌ها

«گرانی» میهمان ناخوانده‌ای بود که به یکباره در خیلی از کالا‌ها دیده شد. از ماکارونی و تن ماهی گرفته تا لاستیک و خرما. اکنون کالا‌هایی که در گزارش پیش رو می‌آید با کاهش قیمت روبه‌رو شدند و در برخی دیگر ثبات قیمت اتفاق افتاده است

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X