بزرگترین پارک آبی کالیفرنیا که از جاذبه‌های گردشگری در این ایالت به حساب می‌آید به دلیل افزایش شمار افرادی که پس از حضور در این پارک مسموم می شدند، تعطیل شد.
تعطیل شدن پارک آبی کالیفرنیا + عکس
به گزارش پلیس کالیفرنیا در سان فرانسیسکو در حدود 35 تن از گردشگران و دیگر افراد عادی پس از حضور در این پارک آبی از اوایل این هفته تاکنون مسموم شدند.
براساس آخرین تحقیقات بدست آمده مصدومین این پارک آبی بزرگ برای درخشان و ضدعفونی کردن آب موجود دراین پارک بیش از حد مجاز از کلر استفاده کرده‌اند .
تعطیل شدن پارک آبی کالیفرنیا + عکس
به گزارش پلیس کالیفرنیا 17 تن از میان 34 فرد مسموم شده کودک بوده‌اند که پس از انتقال آنان به بیمارستان علت مسمومیت آنها خوردن آب استخر اعلام شده است.
تعطیل شدن پارک آبی کالیفرنیا + عکس
به گفته محققان آزمایشگاه بیمارستان سانفرانسیسکو استفاده بیش از حد مقدار کلر در آب تایید شده است که خوردن یک قطره از آن کافی است تا فرد مسموم شود.
برهمین اساس تمامی سایت‌های پیش فروش بلیط‌های این پارک آبی که به صورت آنلاین در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت تا تایید جدید یرای ادامه فعالیت آنان مسدود شده است.
منبع: باشگاه خبرنگاران/
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان با تائید قتل ۲ زن جوان در روستای تنگه یک این شهرستان گفت: قاتل توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X