رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور با اشاره به بارش برف و باران در اکثر محورهای مواصلاتی از رانندگان خواست برای تردد حتما از زنجیر چرخ استفاده کنند.

فقط با زنجیر چرخ راهی جاده ها شوید

سرهنگ نادر رحمانی با تشریح آخرین وضعیت راه های مواصلاتی با توجه به نقشه های پیش یابی گفت: طبق آخرین گزارشات از مرکز کنترل ترافیک، در باند جنوبی آزاد راه تهران-کرج از پل شهید کلانتری تا پل فردیس و باند جنوبی آزادراه تهران-کرج از پل فردیس تا پل کلات، ترافیک نیمه سنگین گزارش شده و در سایر جاده ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان است.

وی افزود: بر همین اساس، در استانهای آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، گیلان و محورهای غرب استان تهران در اکثر محورها و استان مازندران، ارتفاعات محور کندوان، بارش برف گزارش شده و در استان گیلان محورهای رشت-لاهیجان، اسالم-خلخال، ماسوله و گردنه حیران، به علت کولاک و یخبندان، تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

رحمانی در ادامه با اشاره به اینکه بقیه محورهای مواصلاتی با بارش باران روبرو هستند و تردد در آنها به کندی انجام می شود، افزود: محورهای شمشک به دیزین، پونل به خلخال و محور دندی تکاب تا اطلاع ثانوی مسدود است.

 

منبع: مهر

 

 

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
بعیدی‌نژاد: اعتصاب غذای «راتکلیف» ساختگی است بعیدی‌نژاد: اعتصاب غذای «راتکلیف» ساختگی است

سفیر ایران در لندن نشان دادن همسر نازنین زاغری در اعتصاب غذا از سوی شبکه بی بی سی فارسی را ساختگی خواند

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X