مسئولان هر دو فرودگاه از مسافران خواسته‌اند قبل از عزیمت به فرودگاه به طور دقیق شرایط زمان پرواز خود را ارزیابی کنند.

در فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام پرواز انجام می شود؟

در شرایطی که فرودگاه امام خمینی (ره)، خبر از سرگیری پروازهای این فرودگاه را می‌دهد، فرودگاه مهرآباد اعلام کرده که دید افقی در این فرودگاه بار دیگر کاهش یافته است.

براساس اطلاعات ارائه شده از فرودگاه مهرآباد در حال حاضر سطح دید افقی خلبانان در این فرودگاه به حدود 400 متر کاهش پیدا کرده، اما همچنان پروازها برقرار است. با توجه به دشوار شدن شرایط جوی، این فرودگاه اعلام کرده که خلبانان از انجام هرگونه پروازی در این شرایط استقبال نمی‌کنند، اما در صورت تایید ایمنی همچنان پرواز امکان‌پذیر است.

فرودگاه امام خمینی (ره) نیز با بازگشایی باند این فرودگاه در حال حاضر پروازهایشان از سرگرفته شده‌ است، اما برنامه دقیق آنها براساس تاخیرهایی که در ساعات گذشته رخ داده نهایی می‌شود.

مسئولان هر دو فرودگاه از مسافران خواسته‌اند قبل از عزیمت به فرودگاه به طور دقیق شرایط زمان پرواز خود را ارزیابی کنند.


توقف پروازهای فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تا  ساعت ۸ صبح فردا

به دلیل بارش برف و کولاک شدید و کاهش دید افقی انجام پروازها تا ساعت ۸ صبح فردا نهم بهمن ماه در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) متوقف خواهد بود.
- عملیات برف روبی سطوح پروازی و معابر مقابل ترمینال همچنان در جریان است و به محض افزایش دید افقی و بهبود شرایط جوی اعزام و پذیرش پروازها از سر گرفته می شود.
- مسافران محترم پیش از عزیمت به فرودگاه از آخرین وضعیت پرواز خود از طریق تماس با شماره تلفن های ۰۹۶۳۳۰ و ۵۱۰۰۱ اطلاع حاصل نمایند./ شرکت فرودگاه‌ها


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir


 
 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X