معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از کشف و انتقال یک محموله دیگر از بقایای جانباختگان ATR شامل ۵ نیم تنه خبر داد.

تاکنون جسد 35 نفر از مسافران هواپیمای ATR به خانواده‌ها تحویل شده است

عزیز فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: امروز یک محموله دیگر از بقایای جانباختگان هواپیمای ATR تهران-یاسوج شامل 5 نیم تنه به وسیله بالگرد به پایین ارتفاعات منتقل که بعد آن به پزشکی قانونی انتقال یافتند.

وی با بیان اینکه تاکنون جسد 35 نفر از مسافران هواپیمای ATR تهران یاسوج به خانواده‌ها تحویل شده است، عنوان کرد: به احتمال زیاد با انتقال این محموله و انجام آزمایشات لازم برخی دیگر از پیکرها شرایط تحویل را داشته باشند.

فیلی با بیان اینکه هم اکنون امدادگران جمعیت هلال احمر و کوهنوردان محلی به جست‌وجوی پیکر جانباختگان ادامه می‌دهند، افزود: امیدوارم بزودی پایان عملیات در دنا اعلام شود.

هواپیمای تهران- یاسوج 29 بهمن ماه 96 در ارتفاعات دنا دچار سانحه سقوط شد که از آن تاریخ تاکنون عملیات جست‌وجوی پیکر 66 جانباخته این سانحه ادامه دارد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
سخنان تند و صریح بولتون درباره ایران و برنامه ترامپ برای قاسم سلیمانی
مشاور امنیت ملی کاخ سفید در ادامه کارزار فشار حداکثری، از زبان یاوه‎گویی و تهدید علیه ایران استفاده کرد و هشدار داد مبادا اروپایی‎ها بخواهند تحریم‎های آمریکا را دور بزنند


  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X