ظاهرا اختلال برقراری ارتباط طی دو روز اخیر برای برخی مشترکان یکی از اپراتور‌های تلفن همراه ایجاد شده و این سوال را مطرح کرده که چرا هیچ اطلاع‌رسانی قبل از قطع برق وجود نداشته است؟

گلایه مردم از قطعی غیرمنتظره برق

طی روز‌های اخیر گرمای ناگهانی هوا موجب شد که در برخی مناطق تهران شاهد خاموشی‌های غیرمنتظره باشیم. همین قطع برق بدون اعلام قبلی ظاهرا باعث شده سایت‌های برخی از اپراتور‌های تلفن همراه که در این مناطق واقع شده، دچار مشکل و به اصطلاح داون شوند و درنتیجه در مدت زمانی که برای بالا آمدن مجدد سایت نیاز است، ارتباط برخی مشترکان با مشکل مواجه شود.

ظاهرا اختلال برقراری ارتباط طی دو روز اخیر برای برخی مشترکان یکی از اپراتور‌های تلفن همراه ایجاد شده و همین موضوع مشکلاتی را ایجاد و این سوال را مطرح کرده که چرا هیچ اطلاع‌رسانی قبل از قطع برق برای مشترکان و یا اپراتور‌ها وجود نداشته است؟

این موضوع البته یکی از مشکلاتی است که بواسطه تماس‌های تلفنی مردم با ایسنا اعلام و تاکید شده که خاموشی نه تنها در یک منطقه مشخص بلکه سراسر تهران و حتی برخی شهر‌های دیگر را فراگرفته و با شرایط پیش رو مشکلات متعددی در ادارات و شرکت‌ها پیش آمده و قطع برق حتی موجب کاهش سرعت کار شده است.

در هر حال به گفته مسوولان وزارت نیرو تاکنون هیچگونه خاموشی برنامه‌ریزی شده وجود نداشته و طی چند روز اخیر به دلیل افزایش دما و به تبع آن رشد چشمگیر مصرف به ناچار مدیریت‌های اضطراری انجام شده تا رشد مصرف برق سیستم را دچار اختلال نکند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین خبر ها

 
X