شرکت توزیع نیروی برق استان تهران برای اعمال خاموشی‌های برنامه‌ریزی‌شده امروز ۳ مردادماه ۹۷ جدول جدیدی منتشر کرده و اعلام کرد: بعلت افزایش دما به بیش از ۴۰ درجه و افزایش نامتعارف مصارف برق سیستم های سرمایشیف ناچار به اعمال محدودیت هستیم.

برنامه قطعی برق امروز 3 مردادماه اعلام شد

در ادامه اعلام جداول روزانه قطع برق در تهران، امروز شرکت توزیع برق استان تهران با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد "بدینوسیله به اطلاع مشترکین گرامی در حوزه شهرستان های استان تهران می رساند بعلت افزایش دما به بیش از 40 درجه سانتی گراد و افزایش نامتعارف مصارف برق سیستم های سرمایشی و نیز عدم رعایت الگوی مصرف توسط برخی از مشترکین و ادارات ناگزیر به اعمال مدیریت بار در شبکه توزیع برق می باشیم. لذا با توجه به اینکه میزان دما تاثیر به سزایی در راندمان تجهیزات برق دارد، برنامه اعمال مدیریت بار کاملاً احتمالی بوده و به منظور پایداری شبکه سراسری در نظر گرفته شده است. امید است با صرفه جویی 10 درصدی مشترکین گرامی و فهیم در ساعات اوج مصرف 12 الی 20 و انتقال مصارف غیر ضروری به دیگر ساعات، شاهد تامین برق پایدار به همشهریان عزیز باشیم"

نکته جالب در این اطلاعیه، تغییر ساعات پیک مصرف برق از ساعت 12 تا 17 و 20 تا 23 به ساعت 12 تا 20 در شهرستان های استان تهران است.

برای مشاهده جدول قطعی‌های امروز برق در شهرستان های استان تهران ایـــــــنـــــــــجــــــــــا و ایـــــــنـــــــــجــــــــــا کلیک کنید.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
X