مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور را طی دو روز آینده پیش بینی کرد.

تهران گرمتر می‌شود / پیش‌بینی گرد و خاک در برخی نقاط کشور

احد وظیفه مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی و داده‌های هواشناسی طی سه روز آینده در برخی مناطق شمال غرب، ارتفاعات البرز و برخی نقاط سواحل دریای خزر افزایش ابر، رگبار پراکنده و در شمال غرب گاهی با رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: پنجشنبه (۱۱مرداد) و جمعه(۱۲مرداد) برای برخی از نقاط هرمزگان،؛ جنوب کرمان و جنوب شرق فارس افزایش ابر،‌ رگبار و رعدوبرق رخ خواهد داد.

طی سه روز آینده برای استان‌های واقع در شرق و جنوب شرق به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید همراه با گردوخاک و کاهش دید و در همین مدت برای استان‌های واقع در جنوب غرب وزش باد در برخی مناطق همراه با گردوغبار پیش‌بینی می‌شود.

وی در پایان به وضعیت جوی تهران نیز اشاره کرد و گفت: برای تهران نیز در روز پنجشنبه (۱۱ مرداد) آسمانی صاف گاهی وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۷ و ۲۷ درجه سانتی‌گراد در روز جمعه (۱۲ مرداد) آسمانی صاف همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۸ و ۲۸ درجه سانتی‌گراد و در روز شنبه  (۱۳ مرداد) نیز به آسمانی صاف همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۹ و ۲۸ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir


 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X