رئیس حوزه علمیه امیرالمومنین(ع) اشتهارد استان البرز با بیان اینکه تدابیر لازم برای جلوگیری از ورود اغتشاش‌گران به ساختمان حوزه از قبل انجام شده بود گفت: حمله آشوبگران با اقدام به موقع و هوشیاری نیروی انتظامی ناکام ماند.

 حمله‌ اغتشاش‌گران به حوزه علمیه اشتهارد ناکام ماند

حجت الاسلام و المسلمین علی هندیانی رئیس حوزه علمیه امیرالمومنین(ع) در مورد خسارات وارد شده به حوزه علمیه امیرالمومنین(ع) شهرستان اشتهارد اظهار داشت: بعد از فراخوان ضد انقلاب، شب گذشته در مورد  تجمع در شهر اشتهارد تجمعی در این زمینه در اشتهارد انجام شد.

وی افزود: ساعت 9 شب تعدادی زیادی از این افراد به حوزه علمیه امیرالمومنین (ع) اشتهارد حمله‌ور شدند.

رئیس حوزه علمیه امیرالمومنین(ع) اشتهارد با بیان اینکه تدابیر لازم برای جلوگیری از ورود این افراد از روزهای قبل انجام شده بود و این افراد در ورد به حوزه علمیه ناکام ماندند بیان کرد: آشوبگران  شیشه های رو به کوچه حوزه علمیه را با سنگ و آجر شکستند.

وی با بیان اینکه تعداد این جمعیت حدود 500 نفر بود، تصریح کرد: طلبه ها را بعد از ظهر از حوزه منتقل کردیم و درب حوزه بسته بود و تنها شیشه‌ها را شکستند.

حجت الاسلام و المسلمین هندیانی با بیان اینکه هر چه پنجره‌ به سمت کوچه بود شکسته شد، عنوان کرد: شعارهای هنجارشکنانه‌ای از طرف این افراد در زمان حمله سر داده شد.

وی با بیان اینکه هنوز برآورد دقیقی از میزان خسارت به حوزه نشده است، عنوان کرد: خوشبختانه این حادثه آسیب جسمی و جانی برای کسی نداشته است اما این قائله با هوشیاری و حضور  به موقع نیروی انتظامی پایان یافت و عده ای از اغتشاشگران دستگیر شدند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
 
X