news-top-1
seemorgh-All-Top-Content

تورج قنبرزاده ۳۳ ساله معلول ذهنی ۱۲ روز پیش منزل را ترک کرده و هنوز به خانه برنگشته است و مادرش از هموطنان خواست در صورت اطلاع از فرزندش موضوع را به وی از طریق تماس با تلفن اطلاع دهند

گم شدن یک معلول ذهنی پس از تصادف و انتقال به بیمارستان

نامش قنبرزاده و 33 ساله است و در شهرستان ورامین زندگی می‌کند، او معلول ذهنی است و البته برادرش هم معلولیت ذهنی دارد اینها حرف‌های مادر تورج بود که سراسیمه خود را به خبرگزاری تسنیم رسانده بود و درخواست کمک برای پیدا کردند فرزندش داشت.

اشک‌های مادر در فراق و دوری فرزندش قطع نمی‌شد و با همان حال عکس‌های تورج را به دست گرفت و گفت: 6 مرداد فرزندم صبح از خانه بیرون آمده و از آن زمان تا به امروز به خانه برنگشته است.

وی در خصوص ماجرای گمشدن فرزندش بیان کرد: تورج 33 ساله است و معلول ذهنی است اما من هیچ وقت حاضر نبودم فرزندم را به مراکز بهزیستی بفرستم و علی رغم اینکه وی و برادرش هر دو معلول ذهنی هستند اما نزد خودم، همسرم و دو فرزند دیگرم زندگی می‌کنند. تورج از 6 مرداد خانه را ترک کرد و پس از پیگیری‌ها مشخص شد که همان روز تصادف کرده و به بیمارستان امام حسین (ع) تهران منتقل شده است.

این مادر گفت: بر اساس فیلمی که از ورود پسرم به بیمارستان موجود است وی دقایقی بعد بیمارستان را ترک و تا به امروز مشخص نیست فرزندم کجاست.

وی گفت: البته موضوع را به کلانتری و پلیس آگاهی هم اطلاع داده‌ام و عکس فرزندم را در نزدیکی ایستگاه‌های مترو و اتوبوس و مکان‌های عمومی نصب کرده‌ام.

تورج قنبرزاده معلولیت ذهنی داشته و فاقد کارت شناسایی است و از تمام هموطنانی که از وی اطلاعی دارند درخواست می‌شود با این شماره تلفن‌ها 09332950189-09334580239-02136254677 تماس بگیرند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com

 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
وزارت رفاه: بسته حمایتی دولت نهایی نشده است
مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خبر منتشر شده در شبکه های اجتماعی مبنی بر توزیع بسته حمایتی را غیرواقعی دانست و تصریح کرد که هنوز این طرح در دولت نهایی نشده که اجرایی شود

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X