news-top-1
seemorgh-All-Top-Content

تورج قنبرزاده ۳۳ ساله معلول ذهنی ۱۲ روز پیش منزل را ترک کرده و هنوز به خانه برنگشته است و مادرش از هموطنان خواست در صورت اطلاع از فرزندش موضوع را به وی از طریق تماس با تلفن اطلاع دهند

گم شدن یک معلول ذهنی پس از تصادف و انتقال به بیمارستان

نامش قنبرزاده و 33 ساله است و در شهرستان ورامین زندگی می‌کند، او معلول ذهنی است و البته برادرش هم معلولیت ذهنی دارد اینها حرف‌های مادر تورج بود که سراسیمه خود را به خبرگزاری تسنیم رسانده بود و درخواست کمک برای پیدا کردند فرزندش داشت.

اشک‌های مادر در فراق و دوری فرزندش قطع نمی‌شد و با همان حال عکس‌های تورج را به دست گرفت و گفت: 6 مرداد فرزندم صبح از خانه بیرون آمده و از آن زمان تا به امروز به خانه برنگشته است.

وی در خصوص ماجرای گمشدن فرزندش بیان کرد: تورج 33 ساله است و معلول ذهنی است اما من هیچ وقت حاضر نبودم فرزندم را به مراکز بهزیستی بفرستم و علی رغم اینکه وی و برادرش هر دو معلول ذهنی هستند اما نزد خودم، همسرم و دو فرزند دیگرم زندگی می‌کنند. تورج از 6 مرداد خانه را ترک کرد و پس از پیگیری‌ها مشخص شد که همان روز تصادف کرده و به بیمارستان امام حسین (ع) تهران منتقل شده است.

این مادر گفت: بر اساس فیلمی که از ورود پسرم به بیمارستان موجود است وی دقایقی بعد بیمارستان را ترک و تا به امروز مشخص نیست فرزندم کجاست.

وی گفت: البته موضوع را به کلانتری و پلیس آگاهی هم اطلاع داده‌ام و عکس فرزندم را در نزدیکی ایستگاه‌های مترو و اتوبوس و مکان‌های عمومی نصب کرده‌ام.

تورج قنبرزاده معلولیت ذهنی داشته و فاقد کارت شناسایی است و از تمام هموطنانی که از وی اطلاعی دارند درخواست می‌شود با این شماره تلفن‌ها 09332950189-09334580239-02136254677 تماس بگیرند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com

 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
طرح سهمیه‌بندی بنزین اعلام وصول شد
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول طرح سهمیه بندی بنزین خبر داد
news-left-2
 
X