news-top-1
seemorgh-All-Top-Content

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ٣ در مورد ادعای بریده شدن گوش یکی از کودکان زباله‌گرد توسط پیمانکاران شهرداری گفت: در صورت اثبات موضوع با فرد خاطی به شدت و بدون اغماض برخورد می‌شود

شهرداری بدنبال کودک گوش بریده

عدالت امیر خانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ٣ در مورد کلیپ منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی که کودکی زباله‌گرد ادعا می‌کند پیمانکار شهرداری منطقه ۳ تهران گوش او را با تیغ بریده است اظهار کرد: در مورد این کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی پخش شده است، تا کنون هیچگونه مراجعه و شکایتی از سوی کسی به شهرداری نداشتیم و ما هم از طریق شبکه‌های اجتماعی در جریان این موضوع قرار گرفتیم و دستور پیگیری این موضوع را دادیم.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ٣ اضافه کرد: در اولین گام باید این کودک را پیدا کنیم تا جزئیات ماجرا را از زبان خودش بشنویم که تا این لحظه پیگیری‌های ما برای یافتن این کودک بی‌نتیجه بوده است، از همین رو از شهروندان می‌خواهیم در صورت اطلاع از این فرد، او را به شهرداری منطقه ۳ معرفی کنند یا اینکه با اعلام محل اسکانش ما به آنجا برویم.

امیرخانی تاکید کرد: هر چند تا زمان روشن شدن موضوع نمی‌شود اظهار نظر دقیقی انجام داد اما باید بگویم که حفظ حرمت شهروندان از اصول اصلی ما است و در صورت اثبات موضوع با فرد خاطی برخورد شدید و بدون اغماض خواهد شد و پرونده‌اش نیز به مراجع قضایی ارسال می‌شود. همچنین روند پیگیری‌ها و جزئیات کار را به شهروندان اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
Seemorgh.com/news
منبع: isna.ir


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
آیت الله احمد خاتمی:قصه تصویب FATF هنوز تمام نشده است
خطیب موقت نماز جمعه تهران اعلام‌ کرد: موافقین و مخالفین FATF با این موضوع با عصبانیت برخورد نکنند؛ یک طرف به موافقین بگوید از دم خائن هستند که این نادرست است و طرف دیگر به مخالفین بگوید شما کشور و مشکلات کشور را نمی شناسید، با عصبانیت مشکلات کشور حل نمی شود

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X